Conquiz Tournaments Q3-2024: Difference between revisions
Appearance
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 23: | Line 23: | ||
}} | }} | ||
== Participants == | == Participants == | ||
{| class="sortable wikitable plainrowheaders" | |||
! scope="col" | # | |||
! scope="col" | Country | |||
! scope="col" | Chosen Colour | |||
! scope="col" | Points | |||
! scope="col" | Place | |||
|-bgcolor="gold" | |||
| | |||
|{{AUS}} | |||
| | |||
| | |||
| 1 | |||
|- | |||
| | |||
|{{LBN}} | |||
| | |||
| | |||
| 2 | |||
|- | |||
| | |||
|{{GBR}} | |||
| | |||
| | |||
| 3 | |||
|- | |||
| | |||
|{{DEU}} | |||
| | |||
| | |||
| 4 | |||
|- | |||
| | |||
|{{DNK}} | |||
| | |||
| | |||
| 5 | |||
|- | |||
| | |||
|{{NLD}} | |||
| | |||
| | |||
| 6 | |||
|- | |||
| | |||
|{{ISR}} | |||
| | |||
| | |||
| 7 | |||
|- | |||
| | |||
|{{CHE}} | |||
| | |||
| | |||
| 8 | |||
|- | |||
| | |||
|{{PRT}} | |||
| | |||
| | |||
| 9 | |||
|- | |||
| | |||
|{{NOR}} | |||
| | |||
| | |||
| 10 | |||
|- | |||
| | |||
|{{THA}} | |||
| | |||
| | |||
| 11 | |||
|- | |||
| | |||
|{{ESP}} | |||
| | |||
| | |||
| 12 | |||
|} | |||
== Navigation == | == Navigation == | ||
{{Navigation}} | {{Navigation}} | ||