Worldvision Second Chance: Difference between revisions
Appearance
| Line 107: | Line 107: | ||
|- | |- | ||
| {{NOR}} | | {{NOR}} | ||
|- | |||
| rowspan="1" scope="row" style="text-align:center;" | [[Worldvision Second Chance Q2-2025|Q2-2025]] | |||
| {{NZL}} | |||
|} | |} | ||
|} | |} | ||
| Line 107: | Line 107: | ||
|- | |- | ||
| {{NOR}} | | {{NOR}} | ||
|- | |||
| rowspan="1" scope="row" style="text-align:center;" | [[Worldvision Second Chance Q2-2025|Q2-2025]] | |||
| {{NZL}} | |||
|} | |} | ||
|} | |} | ||