Jump to content

Worldvision Second Chance Q3-2025: Difference between revisions

Vsichka (talk | contribs)
No edit summary
Vsichka (talk | contribs)
No edit summary
Line 12: Line 12:
| exsupervisor = [[File:Aus-icon.png|24px]] [[Australia|Mark Solovyov]]
| exsupervisor = [[File:Aus-icon.png|24px]] [[Australia|Mark Solovyov]]
| winner = TBA</br>"TBA"
| winner = TBA</br>"TBA"
| entries = TBD
| entries = 2 (to date)
| debut =  
| debut =  
| return =  
| return = {{AUS}}<br>{{ISR}}
| nonreturn = {{HUN}}<br>{{JPN}}
| nonreturn = {{HUN}}<br>{{JPN}}
| Participation map = TBA
| Participation map = TBA
Line 47: Line 47:
! scope="col" | Points
! scope="col" | Points
|-
|-
|
| {{AUS}}
|
|
|
|
|
|-
|
| {{ISR}}
|
|
|
|
|
|}
|}