Worldvision Second Chance Q3-2025: Difference between revisions
Appearance
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 12: | Line 12: | ||
| exsupervisor = [[File:Aus-icon.png|24px]] [[Australia|Mark Solovyov]] | | exsupervisor = [[File:Aus-icon.png|24px]] [[Australia|Mark Solovyov]] | ||
| winner = TBA</br>"TBA" | | winner = TBA</br>"TBA" | ||
| entries = | | entries = 2 (to date) | ||
| debut = | | debut = | ||
| return = | | return = {{AUS}}<br>{{ISR}} | ||
| nonreturn = {{HUN}}<br>{{JPN}} | | nonreturn = {{HUN}}<br>{{JPN}} | ||
| Participation map = TBA | | Participation map = TBA | ||
| Line 47: | Line 47: | ||
! scope="col" | Points | ! scope="col" | Points | ||
|- | |- | ||
| | |||
| {{AUS}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| {{ISR}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||