Jump to content

Worldvision Song Contest: Difference between revisions

Vsichka (talk | contribs)
Vsichka (talk | contribs)
Line 183: Line 183:
| {{UKR}}
| {{UKR}}
|-
|-
| rowspan="1" scope="row" style="text-align:center;" | [[Worldvision Q3-2025|Q3-2025]]
| rowspan="2" scope="row" style="text-align:center;" | [[Worldvision Q3-2025|Q3-2025]]
| {{MYS}}
| {{MYS}}
|-
| {{MEX}}
|}
|}
|}
|}