IECO Rating: Difference between revisions
Appearance
| Line 422: | Line 422: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 7 || {{JPN}} || style="text-align: center;" | 6 || || style="text-align: center;" | 1 || || style="text-align: center;" | 1 || style="text-align: center;" | 4 | | style="text-align: center;" | 7 || {{JPN}} || style="text-align: center;" | 6 || || style="text-align: center;" | 1 || || style="text-align: center;" | 1 || style="text-align: center;" | 4 | ||
|-style="background: #8cd9e3;" | |-style="background: #8cd9e3;" | ||
| style="text-align: center;" | | | style="text-align: center;" | 8 || {{GBR}} || style="text-align: center;" | 3 || || || style="text-align: center;" | 1 || || | ||
|-style="background: #e0f7fa;" | |-style="background: #e0f7fa;" | ||
| style="text-align: center;" | | | style="text-align: center;" | 9 || {{ISR}} || style="text-align: center;" | '''7''' || || || style="text-align: center;" | 2 || style="text-align: center;" | 2 || | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 10 || {{GRC}} || style="text-align: center;" | 2 || || || style="text-align: center;" | 1 || || | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 11 || {{KAZ}} || style="text-align: center;" | 2 || colspan=5 style="text-align: center;" | 6<sup>th</sup> place ''([[Conquiz Tournaments Q2-2023|Q2-23]])'' | | style="text-align: center;" | 11 || {{KAZ}} || style="text-align: center;" | 2 || colspan=5 style="text-align: center;" | 6<sup>th</sup> place ''([[Conquiz Tournaments Q2-2023|Q2-23]])'' | ||