Worldvision Q3-2025: Difference between revisions
Appearance
| Line 297: | Line 297: | ||
| Closer | | Closer | ||
| English | | English | ||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| {{HUN}} | |||
| Connor Kauffman | |||
| Cry | |||
| English | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
! colspan="7"| Any Half | |||
|- | |||
| | |||
| {{DNK}} | |||
| Gwennili | |||
| Dependance Affective | |||
| French | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| {{DEU}} | |||
| [[:en:Sophie and the Giants|Sophie and the Giants]] | |||
| Red Light | |||
| English | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| {{ISR}} | |||
| [[:en:Agnes (singer)|Agnes]] | |||
| Ego | |||
| English | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| {{ITA}} | |||
| Ruggero | |||
| Notti Italiane | |||
| Italian | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| {{KOR}} | |||
| Annette Pfab | |||
| No Way Out | |||
| English | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
! colspan="7"| Second Half | |||
|- | |||
| | |||
| {{THA}} | |||
| Felizz | |||
| Abracadabra | |||
| Thai, English, Imaginary | |||
| | | | ||
| | | | ||
| Line 339: | Line 399: | ||
| Kollo Lena | | Kollo Lena | ||
| Arabic | | Arabic | ||
| | | | ||
| | | | ||
| Line 396: | Line 448: | ||
| Spanish | | Spanish | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| Line 427: | Line 472: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| Line 443: | Line 481: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| Line 475: | Line 498: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| Line 491: | Line 507: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|} | |} | ||