Jump to content

Worldvision Q3-2025: Difference between revisions

Line 309: Line 309:
|-
|-
! colspan="7"| Any Half
! colspan="7"| Any Half
|-
|
| {{CAN}}
| [[:en:Chrissy Costanza|Chrissy Costanza]] & Voila
| 7 Minutes in Hell
| English
|
|
|-
|-
|  
|  
Line 372: Line 380:
| Abracadabra
| Abracadabra
| Thai, English, Imaginary
| Thai, English, Imaginary
|
|
|-
|
| {{VNM}}
| [[:en:Mika (singer)|Mika]]
| YoYo
| English
|  
|  
|  
|  
Line 384: Line 400:
|  
|  
|  
|  
|-
 
|
| {{CAN}}
| [[:en:Chrissy Costanza|Chrissy Costanza]] & Voila
| 7 Minutes in Hell
| English
|
|
|-
|-
|  
|  
Line 408: Line 417:
|  
|  
|  
|  
|-
|-
|  
|  
Line 455: Line 462:
| Thelma & Louise
| Thelma & Louise
| Spanish
| Spanish
|
|-
|
| {{VNM}}
| [[:en:Mika (singer)|Mika]]
| YoYo
| English
|
|  
|  
|-
|-
Line 474: Line 471:
|  
|  
|  
|  
|-
|-
|  
|  
Line 500: Line 496:
|  
|  
|  
|  
|-
|-
|  
|  
Line 509: Line 504:
|  
|  
|  
|  
|}
|}