Jump to content

Worldvision Q3-2025: Difference between revisions

Line 355: Line 355:
| Notti Italiane
| Notti Italiane
| Italian
| Italian
|
|
|-
|
| {{KAZ}}
| Daricorn
| Sóz
| Kazakh
|  
|  
|  
|  
Line 400: Line 408:
|  
|  
|  
|  
|-
|-
|  
|  
Line 415: Line 422:
| On My Own
| On My Own
| English
| English
|
|
|-
|
| {{KAZ}}
| Daricorn
| Sóz
| Kazakh
|  
|  
|  
|