Worldvision Q3-2025: Difference between revisions
Appearance
| Line 379: | Line 379: | ||
| Sóz | | Sóz | ||
| Kazakh | | Kazakh | ||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| {{MEX}} | |||
| [[:en:Ana Mena|Ana Mena]] & [[:en:Belinda Peregrín|Belinda]] | |||
| Las 12 | |||
| Spanish | |||
| | | | ||
| | | | ||
| Line 469: | Line 477: | ||
| Thelma & Louise | | Thelma & Louise | ||
| Spanish | | Spanish | ||
| | | | ||
|- | |- | ||