Worldvision Q3-2025: Difference between revisions
Appearance
| Line 317: | Line 317: | ||
|- | |- | ||
! colspan="7"| Any Half | ! colspan="7"| Any Half | ||
|- | |||
| | |||
| {{BRA}} | |||
| Lexxe | |||
| Santa Sangre | |||
| English | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
| Line 424: | Line 432: | ||
|- | |- | ||
! colspan="7"| TBD Half | ! colspan="7"| TBD Half | ||
|- | |- | ||
| | | | ||