Jump to content

Worldvision Q3-2025: Difference between revisions

Line 314: Line 314:
| Italian
| Italian
|  
|  
|
|-
|
| {{NLD}}
| [[:en:Seafret|Seafret]]
| Wait
| English
|  
|  
|-
|-
Line 447: Line 454:
| English
| English
|  
|  
|
|-
|
| {{NLD}}
| [[:en:Seafret|Seafret]]
| Wait
| English
|  
|  
|-
|-