Jump to content

Worldvision Q3-2025: Difference between revisions

Line 420: Line 420:
|  
|  
|
|
|-
|
| {{ESP}}
| [[:en:Belén Aguilera|Belen Aguilera]] & [[:es:Julieta (cantante)|Julieta]]
| Thelma & Louise
| Spanish
|
|-
|-
|  
|  
Line 486: Line 493:
| English
| English
|  
|  
|
|-
|
| {{ESP}}
| [[:en:Belén Aguilera|Belen Aguilera]] & [[:es:Julieta (cantante)|Julieta]]
| Thelma & Louise
| Spanish
|  
|  
|-
|-