Worldvision Q3-2025: Difference between revisions
Appearance
| Line 436: | Line 436: | ||
|- | |- | ||
! colspan="7"| Second Half | ! colspan="7"| Second Half | ||
|- | |||
| | |||
| {{CZE}} | |||
| [[:en:Epica (band)|Epica]] | |||
| Arcana | |||
| English | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
| Line 470: | Line 478: | ||
|- | |- | ||
! colspan="7"| TBD Half | ! colspan="7"| TBD Half | ||
|- | |- | ||
| | | | ||