Jump to content

Worldvision Q3-2025: Difference between revisions

Line 436: Line 436:
|-
|-
! colspan="7"| Second Half
! colspan="7"| Second Half
|-
|
| {{CZE}}
| [[:en:Epica (band)|Epica]]
| Arcana
| English
|
|
|-
|-
|  
|  
Line 470: Line 478:
|-
|-
! colspan="7"| TBD Half
! colspan="7"| TBD Half
|-
|
| {{CZE}}
| [[:en:Epica (band)|Epica]]
| Arcana
| English
|
|
|-
|-
|  
|