Worldvision Q3-2025: Difference between revisions
Appearance
| Line 328: | Line 328: | ||
| This Was In Russia | | This Was In Russia | ||
| Russian | | Russian | ||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| {{SRB}} | |||
| Noisy | |||
| Desire | |||
| English | |||
| | | | ||
| | | | ||
| Line 410: | Line 418: | ||
| Las 12 | | Las 12 | ||
| Spanish | | Spanish | ||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| {{MKD}} | |||
| Iluka | |||
| Hard to Love Me | |||
| English | |||
| | | | ||
| | | | ||
| Line 441: | Line 457: | ||
| [[:en:Epica (band)|Epica]] | | [[:en:Epica (band)|Epica]] | ||
| Arcana | | Arcana | ||
| English | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| {{FRA}} | |||
| Szabo & Joe Maffia | |||
| On My Own | |||
| English | | English | ||
| | | | ||
| Line 473: | Line 497: | ||
| [[:en:Mika (singer)|Mika]] | | [[:en:Mika (singer)|Mika]] | ||
| YoYo | | YoYo | ||
| English | | English | ||
| | | | ||