Jump to content

Worldvision Q3-2025: Difference between revisions

Line 404: Line 404:
|  
|  
|  
|  
|-
 
|
| {{KAZ}}
| Daricorn
| Sóz
| Kazakh
|
|
|-
|-
|  
|  
Line 449: Line 442:
| World On Fire  
| World On Fire  
| English
| English
|
|-
|
| {{KAZ}}
| Daricorn
| Sóz
| Kazakh
|
|  
|  
|-
|-