Worldvision Q3-2025: Difference between revisions
Appearance
| Line 342: | Line 342: | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| {{ | | {{CAN}} | ||
| | | [[:en:Chrissy Costanza|Chrissy Costanza]] & Voila | ||
| | | 7 Minutes in Hell | ||
| English | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| {{ISR}} | |||
| [[:en:Agnes (singer)|Agnes]] | |||
| Ego | |||
| English | | English | ||
| | | | ||
| Line 350: | Line 358: | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| {{ | | {{ESP}} | ||
| [[:en: | | [[:en:Belén Aguilera|Belen Aguilera]] & [[:es:Julieta (cantante)|Julieta]] | ||
| 7 | | Thelma & Louise | ||
| Spanish | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| {{IRL}} | |||
| Zeyne | |||
| Kollo Lena | |||
| Arabic | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
! colspan="7"| xxx | |||
|- | |||
| | |||
| {{BRA}} | |||
| Lexxe | |||
| Santa Sangre | |||
| English | | English | ||
| | | | ||
| Line 380: | Line 406: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| Line 402: | Line 414: | ||
| Notti Italiane | | Notti Italiane | ||
| Italian | | Italian | ||
| | | | ||
| | | | ||
| Line 429: | Line 432: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| Line 443: | Line 440: | ||
| English | | English | ||
| | | | ||
|- | |||
! colspan="7"| xxx | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
| Line 449: | Line 448: | ||
| Sóz | | Sóz | ||
| Kazakh | | Kazakh | ||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| {{MEX}} | |||
| [[:en:Ana Mena|Ana Mena]] & [[:en:Belinda Peregrín|Belinda]] | |||
| Las 12 | |||
| Spanish | |||
| | | | ||
| | | | ||