Jump to content

Worldvision Q3-2025: Difference between revisions

Line 406: Line 406:
|  
|  
|  
|  


|-
|
| {{ITA}}
| Ruggero
| Notti Italiane
| Italian
|
|
|-
|-
|  
|  
Line 456: Line 447:
| Las 12
| Las 12
| Spanish
| Spanish
|
|
|-
|
| {{ITA}}
| Ruggero
| Notti Italiane
| Italian
|  
|  
|  
|