Worldvision Q3-2025: Difference between revisions
Appearance
| Line 290: | Line 290: | ||
! scope="col" | Points | ! scope="col" | Points | ||
|- | |- | ||
| 01 | |||
| {{GBR}} | |||
| [[:en:For King & Country (band)|For King+Country]] & Taylor Hill | |||
| World On Fire | |||
| English | |||
| | |||
|- | |||
| 02 | |||
| {{CAN}} | |||
| [[:en:Chrissy Costanza|Chrissy Costanza]] & Voila | |||
| 7 Minutes in Hell | |||
| English | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| 03 | |||
| {{KAZ}} | |||
| Daricorn | |||
| Sóz | |||
| Kazakh | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| 04 | |||
| {{ESP}} | |||
| [[:en:Belén Aguilera|Belen Aguilera]] & [[:es:Julieta (cantante)|Julieta]] | |||
| Thelma & Louise | |||
| Spanish | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| 05 | | 05 | ||
| Line 299: | Line 328: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |||
| 06 | |||
| {{ISR}} | |||
| [[:en:Agnes (singer)|Agnes]] | |||
| Ego | |||
| English | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| 07 | | 07 | ||
| Line 336: | Line 373: | ||
| Noisy | | Noisy | ||
| Desire | | Desire | ||
| English | | English | ||
| | | | ||
| Line 402: | Line 398: | ||
| Kollo Lena | | Kollo Lena | ||
| Arabic | | Arabic | ||
| | |||
| | |||
|- | |||
| 15 | |||
| {{FRA}} | |||
| Szabo & Joe Maffia | |||
| On My Own | |||
| English | |||
| | | | ||
| | | | ||
| Line 409: | Line 413: | ||
| Lexxe | | Lexxe | ||
| Santa Sangre | | Santa Sangre | ||
| English | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| 17 | |||
| {{VNM}} | |||
| [[:en:Mika (singer)|Mika]] | |||
| YoYo | |||
| English | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| 18 | |||
| {{CZE}} | |||
| [[:en:Epica (band)|Epica]] | |||
| Arcana | |||
| English | | English | ||
| | | | ||
| Line 426: | Line 446: | ||
| Notti Italiane | | Notti Italiane | ||
| Italian | | Italian | ||
| | |||
| | |||
|- | |||
| 21 | |||
| {{NOR}} | |||
| [[:en:Alexandra Stan|Alexandra Stan]] | |||
| Ya Halmi | |||
| English, Arabic | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| 22 | |||
| {{THA}} | |||
| Felizz | |||
| Abracadabra | |||
| Thai, English, Imaginary | |||
| | | | ||
| | | | ||
| Line 450: | Line 486: | ||
| Las 12 | | Las 12 | ||
| Spanish | | Spanish | ||
| | | | ||
| | | | ||