IECO Rating: Difference between revisions
Appearance
| (7 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
| Line 410: | Line 410: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 1 || {{DNK}} || style="text-align: center;" | '''7''' || style="text-align: center;" | 3 || style="text-align: center;" | 1 || || style="text-align: center;" | 1 || style="text-align: center;" | 1 | | style="text-align: center;" | 1 || {{DNK}} || style="text-align: center;" | '''7''' || style="text-align: center;" | 3 || style="text-align: center;" | 1 || || style="text-align: center;" | 1 || style="text-align: center;" | 1 | ||
|- | |-style="background: #e0f7fa;" | ||
| style="text-align: center;" | 2 || {{LBN}} || style="text-align: center;" | '''7''' || style="text-align: center;" | 1 || style="text-align: center;" | 3 || || | | style="text-align: center;" | 2 || {{LBN}} || style="text-align: center;" | '''7''' || style="text-align: center;" | 1 || style="text-align: center;" | 3 || || style="text-align:center;" | 1 || style="text-align: center;" | 1 | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 3 || {{AUS}} || style="text-align: center;" | '''7''' || style="text-align: center;" | 1 || style="text-align: center;" | 1 || style="text-align: center;" | 1 || style="text-align: center;" | 1 || style="text-align: center;" | 1 | | style="text-align: center;" | 3 || {{AUS}} || style="text-align: center;" | '''7''' || style="text-align: center;" | 1 || style="text-align: center;" | 1 || style="text-align: center;" | 1 || style="text-align: center;" | 1 || style="text-align: center;" | 1 | ||
|-style="background: #e0f7fa;" | |||
| style="text-align: center;" | 4 || {{DEU}} || style="text-align: center;" | '''7''' || style="text-align: center;" | 1 || style="text-align: center;" | 1 || || style="text-align: center;" | 2 || | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="text-align: center;" | 5 || {{VNM}} || style="text-align: center;" | 4 || style="text-align: center;" | 1 || || style="text-align: center;" | 3 || || | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="text-align: center;" | 6 || {{NLD}} || style="text-align: center;" | 4 || style="text-align: center;" | 1 || || || || style="text-align: center;" | 1 | ||
|-style="background: #e0f7fa;" | |||
| style="text-align: center;" | 7 || {{GBR}} || style="text-align: center;" | 3 || || style="text-align: center;" | 1 || style="text-align: center;" | 1 || || | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="text-align: center;" | 8 || {{JPN}} || style="text-align: center;" | 6 || || style="text-align: center;" | 1 || || style="text-align: center;" | 1 || style="text-align: center;" | 4 | ||
|-style="background: #e0f7fa;" | |||
| style="text-align: center;" | | | style="text-align: center;" | 9 || {{ISR}} || style="text-align: center;" | '''7''' || || || style="text-align: center;" | 2 || style="text-align: center;" | 2 || | ||
| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="text-align: center;" | 10 || {{GRC}} || style="text-align: center;" | 2 || || || style="text-align: center;" | 1 || || | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 11 || {{KAZ}} || style="text-align: center;" | 2 || colspan=5 style="text-align: center;" | 6<sup>th</sup> place ''([[Conquiz Tournaments Q2-2023|Q2-23]])'' | | style="text-align: center;" | 11 || {{KAZ}} || style="text-align: center;" | 2 || colspan=5 style="text-align: center;" | 6<sup>th</sup> place ''([[Conquiz Tournaments Q2-2023|Q2-23]])'' | ||
| Line 439: | Line 439: | ||
| {{ESP}} || style="text-align: center;" | 5 || colspan=5 style="text-align: center;" | 7<sup>th</sup> place ''([[Conquiz Tournaments Q1-2024|Q1-24]])'' | | {{ESP}} || style="text-align: center;" | 5 || colspan=5 style="text-align: center;" | 7<sup>th</sup> place ''([[Conquiz Tournaments Q1-2024|Q1-24]])'' | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan=" | | style="text-align: center;" rowspan="3" | 16 || {{HRV}} || style="text-align: center;" | 2 || colspan=5 style="text-align: center;" | 8<sup>th</sup> place ''([[Conquiz Tournaments Q2-2023|Q2-23]])'' | ||
|-style="background: #e0f7fa;" | |||
| {{PRT}} || style="text-align: center;" | 4 || colspan=5 style="text-align: center;" | 8<sup>th</sup> place ''([[Conquiz Tournaments Q3-2025|Q3-25]])'' | |||
|- | |- | ||
| {{ITA}} || style="text-align: center;" | 1 || colspan=5 style="text-align: center;" | 8<sup>th</sup> place ''([[Conquiz Tournaments Q1-2024|Q1-24]])'' | | {{ITA}} || style="text-align: center;" | 1 || colspan=5 style="text-align: center;" | 8<sup>th</sup> place ''([[Conquiz Tournaments Q1-2024|Q1-24]])'' | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan="3" | 19 || {{KOR}} || style="text-align: center;" | 2 || colspan=5 style="text-align: center;" | 9<sup>th</sup> place ''([[Conquiz Tournaments Q3-2023|Q3-23]], [[Conquiz Tournaments Q1-2025|Q1-25]])'' | |||
|-style="background: #e0f7fa;" | |-style="background: #e0f7fa;" | ||
| {{MKD}} || style="text-align: center;" | 2 || colspan=5 style="text-align: center;" | 9<sup>th</sup> place ''([[Conquiz Tournaments Q3-2025|Q3-25]])'' | |||
|- | |- | ||
| {{CYP}} || style="text-align: center;" | 1 || colspan=5 style="text-align: center;" | 9<sup>th</sup> place ''([[Conquiz Tournaments Q4-2023|Q4-2023]])'' | | {{CYP}} || style="text-align: center;" | 1 || colspan=5 style="text-align: center;" | 9<sup>th</sup> place ''([[Conquiz Tournaments Q4-2023|Q4-2023]])'' | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan="2" | | | style="text-align: center;" rowspan="2" | 22 || {{CAN}} || style="text-align: center;" | 3 || colspan=5 style="text-align: center;" | 10<sup>th</sup> place ''([[Conquiz Tournaments Q2-2023|Q2-2023]])'' | ||
|- | |- | ||
| {{NOR}} || style="text-align: center;" | 3 || colspan=5 style="text-align: center;" | 10<sup>th</sup> place ''([[Conquiz Tournaments Q3-2024|Q3-2024]])'' | | {{NOR}} || style="text-align: center;" | 3 || colspan=5 style="text-align: center;" | 10<sup>th</sup> place ''([[Conquiz Tournaments Q3-2024|Q3-2024]])'' | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="text-align: center;" | 24 || {{SMR}} || style="text-align: center;" | 1 || colspan=5 style="text-align: center;" | 14<sup>th</sup> place ''([[Conquiz Tournaments Q1-2025|Q1-25]])'' | ||
|} | |} | ||