IECO Rating: Difference between revisions
Appearance
| (3 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
| Line 414: | Line 414: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 3 || {{AUS}} || style="text-align: center;" | '''7''' || style="text-align: center;" | 1 || style="text-align: center;" | 1 || style="text-align: center;" | 1 || style="text-align: center;" | 1 || style="text-align: center;" | 1 | | style="text-align: center;" | 3 || {{AUS}} || style="text-align: center;" | '''7''' || style="text-align: center;" | 1 || style="text-align: center;" | 1 || style="text-align: center;" | 1 || style="text-align: center;" | 1 || style="text-align: center;" | 1 | ||
|-style="background: #e0f7fa;" | |||
| style="text-align: center;" | 4 || {{DEU}} || style="text-align: center;" | '''7''' || style="text-align: center;" | 1 || style="text-align: center;" | 1 || || style="text-align: center;" | 2 || | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="text-align: center;" | 5 || {{VNM}} || style="text-align: center;" | 4 || style="text-align: center;" | 1 || || style="text-align: center;" | 3 || || | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="text-align: center;" | 6 || {{NLD}} || style="text-align: center;" | 4 || style="text-align: center;" | 1 || || || || style="text-align: center;" | 1 | ||
|-style="background: # | |-style="background: #e0f7fa;" | ||
| style="text-align: center;" | | | style="text-align: center;" | 7 || {{GBR}} || style="text-align: center;" | 3 || || style="text-align: center;" | 1 || style="text-align: center;" | 1 || || | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="text-align: center;" | 8 || {{JPN}} || style="text-align: center;" | 6 || || style="text-align: center;" | 1 || || style="text-align: center;" | 1 || style="text-align: center;" | 4 | ||
|-style="background: #e0f7fa;" | |||
| style="text-align: center;" | 9 || {{ISR}} || style="text-align: center;" | '''7''' || || || style="text-align: center;" | 2 || style="text-align: center;" | 2 || | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="text-align: center;" | 10 || {{GRC}} || style="text-align: center;" | 2 || || || style="text-align: center;" | 1 || || | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 11 || {{KAZ}} || style="text-align: center;" | 2 || colspan=5 style="text-align: center;" | 6<sup>th</sup> place ''([[Conquiz Tournaments Q2-2023|Q2-23]])'' | | style="text-align: center;" | 11 || {{KAZ}} || style="text-align: center;" | 2 || colspan=5 style="text-align: center;" | 6<sup>th</sup> place ''([[Conquiz Tournaments Q2-2023|Q2-23]])'' | ||