Worldvision Q1-2023: Difference between revisions
Line 253: | Line 253: | ||
| {{CAN}} || [[File:Pol-icon.png|24px]] Bahdan Hrymalyuk || Observer | | {{CAN}} || [[File:Pol-icon.png|24px]] Bahdan Hrymalyuk || Observer | ||
|- | |- | ||
| {{CHN}} || | | {{CHN}} || TBD || Observer | ||
|- | |- | ||
| {{HRV}} || | | {{HRV}} || [[File:Rus-icon.png|24px]] Ilya Pashnin || Observer | ||
|- | |- | ||
| {{DNK}} || [[File:Rus-icon.png|24px]] Viktor Pevchev || Observer | | {{DNK}} || [[File:Rus-icon.png|24px]] Viktor Pevchev || Observer | ||
Line 265: | Line 265: | ||
| {{ISR}} || [[File:Rus-icon.png|24px]] Zhenya Talantseva || Observer | | {{ISR}} || [[File:Rus-icon.png|24px]] Zhenya Talantseva || Observer | ||
|- | |- | ||
| {{JPN}} || [[File:Uzb-icon.png|24px]] Zied Kurbanov || | | {{JPN}} || [[File:Uzb-icon.png|24px]] Zied Kurbanov || {{UZB}} | ||
|- | |- | ||
| {{KAZ}} || [[File:Kaz-icon.png|24px]] Margarita Domalevskaya || Observer | | {{KAZ}} || [[File:Kaz-icon.png|24px]] Margarita Domalevskaya || Observer | ||
Line 275: | Line 275: | ||
| {{NLD}} || [[File:Rus-icon.png|24px]] Anna Abramova || Observer | | {{NLD}} || [[File:Rus-icon.png|24px]] Anna Abramova || Observer | ||
|- | |- | ||
| {{MKD}} || | | {{MKD}} || [[File:Ukr-icon.png|24px]] Sasha Rimsky || Observer | ||
|- | |- | ||
| {{NOR}} || [[File:Rus-icon.png|24px]] Artyom Frolov || Observer | | {{NOR}} || [[File:Rus-icon.png|24px]] Artyom Frolov || Observer | ||
Line 295: | Line 295: | ||
| {{GBR}} || [[File:Ukr-icon.png|24px]] Igor Slon || Observer | | {{GBR}} || [[File:Ukr-icon.png|24px]] Igor Slon || Observer | ||
|- | |- | ||
| {{USA}} || | | {{USA}} || TBD || Observer | ||
|- | |- | ||
| {{XXW}} || [[File:Aus-icon.png|24px]] Jimmy Mardigras<br>[[File:Fra-icon.png|24px]] Adrien Alonso-Dussel | | rowspan="2" | {{XXW}} || [[File:Aus-icon.png|24px]] Jimmy Mardigras<br>[[File:Fra-icon.png|24px]] Adrien Alonso-Dussel<br>[[File:Usa-icon.png|24px]] Mark Adam Jennings<br>[[File:Usa-icon.png|24px]] Susan Samol<br>[[File:Zaf-icon.png|24px]] Harry Langner<br>[[File:Nld-icon.png|24px]] Joeri Groen<br>[[File:Aus-icon.png|24px]] Daniel Wells<br>[[File:Can-icon.png|24px]] Manasi Sharma || Observers | ||
|- | |||
| [[File:Aut-icon.png|24px]] Lukas Mariehamn || {{POL}} | |||
|- | |||
| [[File:Rus-icon.png|24px]] Fyodor Kotlyarov || TBD | |||
|} | |} | ||