Worldvision Q3-2024: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 14: | Line 14: | ||
| exsupervisor = [[File:Aus-icon.png|20px]] [[Australia|Mark Solovyov]] | | exsupervisor = [[File:Aus-icon.png|20px]] [[Australia|Mark Solovyov]] | ||
| winner = | | winner = | ||
| entries = | | entries = 29 (to date) | ||
| debut = | | debut = | ||
| return = {{KAZ}} | | return = {{KAZ}} | ||
Line 58: | Line 58: | ||
|- | |- | ||
| {{CAN}} | | {{CAN}} | ||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| {{CHN}} | |||
| | | | ||
| | | | ||
Line 138: | Line 143: | ||
|- | |- | ||
| {{SMR}} | | {{SMR}} | ||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| {{SRB}} | |||
| | | | ||
| | | |