Worldvision Q1-2023: Difference between revisions
Appearance
| Line 220: | Line 220: | ||
|- | |- | ||
! Country !! Full Name & Origin !! IECO Membership | ! Country !! Full Name & Origin !! IECO Membership | ||
|- | |||
| {{AUS}} || [[File:Aus-icon.png|24px]] Timothy Algheren || Observer | |||
|- | |- | ||
| {{JPN}} || [[File:Rus-icon.png|24px]] Maxim Nikitenko || Observer | | {{JPN}} || [[File:Rus-icon.png|24px]] Maxim Nikitenko || Observer | ||