Conquiz Tournaments Q4-2023: Difference between revisions
Appearance
| Line 84: | Line 84: | ||
|-bgcolor="#87CEEB" | |-bgcolor="#87CEEB" | ||
| scope="row" style="text-align:center; background:;" | 2 | | scope="row" style="text-align:center; background:;" | 2 | ||
| [[File:Grc-icon.png|24px]] Greece | |||
| scope="row" style="text-align:center; background:;" | 3 | |||
| scope="row" style="text-align:center; background:;" | 2 | |||
| scope="row" style="text-align:center; background:;" | 0 | |||
| scope="row" style="text-align:center; background:;" | 1 | |||
| scope="row" style="text-align:center; background:;" | 6 | |||
| scope="row" style="text-align:center; background:;" | 3-0 | |||
| scope="row" style="text-align:center; background:;" | 3-0 | |||
| scope="row" style="text-align:center; background:#696969;" | X | |||
| scope="row" style="text-align:center; background:;" | 16.10 | |||
| scope="row" style="text-align:center; background:;" | 0-3 | |||
| scope="row" style="text-align:center; background:;" | 17.10 | |||
| scope="row" style="text-align:center; background:;" | 14.10 | |||
|-bgcolor="#87CEEB" | |||
| scope="row" style="text-align:center; background:;" | 3 | |||
| [[File:Cyp-icon.png|24px]] Cyprus | | [[File:Cyp-icon.png|24px]] Cyprus | ||
| scope="row" style="text-align:center; background:;" | 3 | | scope="row" style="text-align:center; background:;" | 3 | ||
| Line 98: | Line 113: | ||
| scope="row" style="text-align:center; background:;" | 17.10 | | scope="row" style="text-align:center; background:;" | 17.10 | ||
|-bgcolor="#87CEEB" | |-bgcolor="#87CEEB" | ||
| scope="row" style="text-align:center; background:;" | | | scope="row" style="text-align:center; background:;" | 4 | ||
| [[File:Esp-icon.png|24px]] Spain | | [[File:Esp-icon.png|24px]] Spain | ||
| scope="row" style="text-align:center; background:;" | 1 | | scope="row" style="text-align:center; background:;" | 1 | ||
| Line 112: | Line 127: | ||
| scope="row" style="text-align:center; background:#696969;" | X | | scope="row" style="text-align:center; background:#696969;" | X | ||
| scope="row" style="text-align:center; background:;" | 13.10 | | scope="row" style="text-align:center; background:;" | 13.10 | ||
|- | |- | ||
| scope="row" style="text-align:center; background:;" | 5 | | scope="row" style="text-align:center; background:;" | 5 | ||
| Line 144: | Line 144: | ||
|- | |- | ||
| scope="row" style="text-align:center; background:;" | 6 | | scope="row" style="text-align:center; background:;" | 6 | ||
| [[File:Hun-icon.png|24px]] Hungary | |||
| scope="row" style="text-align:center; background:;" | 3 | |||
| scope="row" style="text-align:center; background:;" | 0 | |||
| scope="row" style="text-align:center; background:;" | 1 | |||
| scope="row" style="text-align:center; background:;" | 2 | |||
| scope="row" style="text-align:center; background:;" | 1 | |||
| scope="row" style="text-align:center; background:;" | 1-1 | |||
| scope="row" style="text-align:center; background:;" | 0-3 | |||
| scope="row" style="text-align:center; background:;" | 16.10 | |||
| scope="row" style="text-align:center; background:#696969;" | X | |||
| scope="row" style="text-align:center; background:;" | 17.10 | |||
| scope="row" style="text-align:center; background:;" | 0-3 | |||
| scope="row" style="text-align:center; background:;" | 15.10 | |||
|- | |||
| scope="row" style="text-align:center; background:;" | 7 | |||
| [[File:Jpn-icon.png|24px]] Japan | | [[File:Jpn-icon.png|24px]] Japan | ||
| scope="row" style="text-align:center; background:;" | 1 | | scope="row" style="text-align:center; background:;" | 1 | ||
| Line 157: | Line 172: | ||
| scope="row" style="text-align:center; background:;" | 13.10 | | scope="row" style="text-align:center; background:;" | 13.10 | ||
| scope="row" style="text-align:center; background:#696969;" | X | | scope="row" style="text-align:center; background:#696969;" | X | ||
|} | |} | ||
| Line 233: | Line 233: | ||
| scope="row" style="text-align:center; background:;" | 16.10 | | scope="row" style="text-align:center; background:;" | 16.10 | ||
|-bgcolor="#87CEEB" | |-bgcolor="#87CEEB" | ||
| scope="row" style="text-align:center; background:;" | 3 | |||
| [[File:Che-icon.png|24px]] Switzerland | |||
| scope="row" style="text-align:center; background:;" | 2 | | scope="row" style="text-align:center; background:;" | 2 | ||
| scope="row" style="text-align:center; background:;" | 1 | |||
| scope="row" style="text-align:center; background:;" | 1 | |||
| scope="row" style="text-align:center; background:;" | 0 | |||
| scope="row" style="text-align:center; background:;" | 4 | |||
| scope="row" style="text-align:center; background:;" | 15.10 | |||
| scope="row" style="text-align:center; background:;" | 14.10 | |||
| scope="row" style="text-align:center; background:;" | 17.10 | |||
| scope="row" style="text-align:center; background:;" | 1-1 | |||
| scope="row" style="text-align:center; background:;" | 16.10 | |||
| scope="row" style="text-align:center; background:#696969;" | X | |||
| scope="row" style="text-align:center; background:;" | 3-0 | |||
|-bgcolor="#87CEEB" | |||
| scope="row" style="text-align:center; background:;" | 4 | |||
| [[File:Lbn-icon.png|24px]] Lebanon | | [[File:Lbn-icon.png|24px]] Lebanon | ||
| scope="row" style="text-align:center; background:;" | 2 | | scope="row" style="text-align:center; background:;" | 2 | ||
| Line 247: | Line 262: | ||
| scope="row" style="text-align:center; background:;" | 16.10 | | scope="row" style="text-align:center; background:;" | 16.10 | ||
| scope="row" style="text-align:center; background:;" | 3-0 | | scope="row" style="text-align:center; background:;" | 3-0 | ||
|- | |- | ||
| scope="row" style="text-align:center; background:;" | | | scope="row" style="text-align:center; background:;" | 5 | ||
| [[File:Deu-icon.png|24px]] Germany | | [[File:Deu-icon.png|24px]] Germany | ||
| scope="row" style="text-align:center; background:;" | 3 | | scope="row" style="text-align:center; background:;" | 3 | ||
| Line 262: | Line 277: | ||
| scope="row" style="text-align:center; background:;" | 1-1 | | scope="row" style="text-align:center; background:;" | 1-1 | ||
| scope="row" style="text-align:center; background:;" | 15.10 | | scope="row" style="text-align:center; background:;" | 15.10 | ||
|- | |- | ||
| scope="row" style="text-align:center; background:;" | 6 | | scope="row" style="text-align:center; background:;" | 6 | ||