JESCOdds 2024: Difference between revisions
Appearance
No edit summary |
|||
| Line 13: | Line 13: | ||
| winner = TBA | | winner = TBA | ||
| entries = 0 | | entries = 0 | ||
| debut = | | debut = {{MKD}} | ||
| return = {{KOR}} | | return = {{KOR}} | ||
| nonreturn = TBA | | nonreturn = TBA | ||
| Line 76: | Line 76: | ||
|- | |- | ||
|{{HUN}}, Roman Dudarev | |{{HUN}}, Roman Dudarev | ||
| | |||
| | |||
|- | |||
|{{ISR}}, Nikolay Serb | |||
| | | | ||
| | | | ||
| Line 92: | Line 96: | ||
|- | |- | ||
|{{NLD}}, Jean Isaac | |{{NLD}}, Jean Isaac | ||
| | |||
| | |||
|- | |||
|{{MKD}}, Misha Charny | |||
| | | | ||
| | | | ||
| Line 122: | Line 130: | ||
==Others== | ==Others== | ||
*{{HRV}}, Sergey Silkin | *{{HRV}}, Sergey Silkin | ||
*{{SRB}}, Evgenii Smykov | *{{SRB}}, Evgenii Smykov | ||
*{{VNM}}, Denia Nikitin | *{{VNM}}, Denia Nikitin | ||