Jump to content

JESCOdds 2024: Difference between revisions

Vsichka (talk | contribs)
Vsichka (talk | contribs)
No edit summary
Line 13: Line 13:
| winner = TBA
| winner = TBA
| entries = 0
| entries = 0
| debut = None
| debut = {{MKD}}
| return = {{KOR}}
| return = {{KOR}}
| nonreturn = TBA
| nonreturn = TBA
Line 76: Line 76:
|-
|-
|{{HUN}}, Roman Dudarev
|{{HUN}}, Roman Dudarev
|
|
|-
|{{ISR}}, Nikolay Serb
|
|
|
|
Line 92: Line 96:
|-
|-
|{{NLD}}, Jean Isaac
|{{NLD}}, Jean Isaac
|
|
|-
|{{MKD}}, Misha Charny
|
|
|
|
Line 122: Line 130:
==Others==
==Others==
*{{HRV}}, Sergey Silkin
*{{HRV}}, Sergey Silkin
*{{ISR}}, Nikolay Serb
*{{SRB}}, Evgenii Smykov
*{{SRB}}, Evgenii Smykov
*{{VNM}}, Denia Nikitin
*{{VNM}}, Denia Nikitin