Worldvision Q3-2024: Difference between revisions
Appearance
| Line 879: | Line 879: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align:center; background:#ddddff;" colspan="7" |First Half (01-13) | | style="text-align:center; background:#ddddff;" colspan="7" |First Half (01-13) | ||
|- | |||
| | |||
| {{BRA}} | |||
| Alexia Evellyn | |||
| Savage Daughters | |||
| English | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
| Line 884: | Line 892: | ||
| [[:en:Rondé|Rondé]] | | [[:en:Rondé|Rondé]] | ||
| Undecided | | Undecided | ||
| English | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| {{SMR}} | |||
| [[:en: M-22|M-22]], [[:en:Ella Henderson | Ella Henderson]] | |||
| Heartstrings | |||
| English | | English | ||
| | | | ||
| Line 923: | Line 939: | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| {{ | | {{ARM}} | ||
| | | Sejla Zonic | ||
| | | Dert | ||
| | | Serbian | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| {{ | | {{AZE}} | ||
| | | [[:en:Zeynep Bastık|Zeynep Bastik]] | ||
| | | Ara | ||
| | | Turkish | ||
| | | | ||
| | | | ||
| Line 950: | Line 966: | ||
| [[:en: Ofenbach (DJs)|Ofenbach]], [[:en:Salem Ilese|Salem Ilese]] | | [[:en: Ofenbach (DJs)|Ofenbach]], [[:en:Salem Ilese|Salem Ilese]] | ||
| Feelings Don't Lie | | Feelings Don't Lie | ||
| English | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| {{FRA}} | |||
| [[:en:Naomi Scott|Naomi Scott]] | |||
| Blood On White Satin | |||
| English | | English | ||
| | | | ||
| Line 1,013: | Line 1,037: | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| {{ | | {{ALB}} | ||
| | | [[:en:Tayna|Tayna]] | ||
| Obsesion | |||
| Albanian | |||
| | |||
| | |||
| | | | ||
| | | | ||
| Line 1,055: | Line 1,053: | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| {{ | | {{CAN}} | ||
| | | [[:en:Tina Arena|Tina Arena]] | ||
| | | Church | ||
| English | | English | ||
| | | | ||
| Line 1,063: | Line 1,061: | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| {{ | | {{ISL}} | ||
| | | Demi The Daredevil | ||
| Withering Heights | |||
| | |||
| English | | English | ||
| | | | ||
| Line 1,087: | Line 1,077: | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| {{ | | {{PRT}} | ||
| [[:en: | | [[:en:Crash Adams| Crash Adams]] | ||
| | | Give Me A Kiss | ||
| English | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| {{GBR}} | |||
| [[:en:Jacqueline Fernandez|Jacqueline Fernandez]] | |||
| Stormrider | |||
| English | | English | ||
| | | | ||