Worldvision Song Contest: Difference between revisions
Appearance
| Line 165: | Line 165: | ||
| {{RUS}} | | {{RUS}} | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="2" scope="row" style="text-align:center;" | [[Worldvision Q4-2024|Q4-2024]] | ||
| {{BIH}} | | {{BIH}} | ||
|- | |||
| {{CUB}} | |||
|} | |} | ||
|} | |} | ||