Worldvision Q4-2024: Difference between revisions
Appearance
| Line 105: | Line 105: | ||
! colspan="4" | 1st Half | ! colspan="4" | 1st Half | ||
|- | |- | ||
| | | {{JPN}} | ||
| [[:en:AleXa|AleXa]] | |||
| Under The Armor | |||
| English | |||
|- | |||
| {{NLD}} | |||
| [[:en:Metejoor|Metejoor]] | |||
| Groot | |||
| Dutch | |||
|- | |||
| {{PRT}} | |||
| [[:en:Meduza (producers)|Meduza]] & [[:en:Hozier|Hozier]] | |||
| Tell It To My Heart | |||
| English | |||
|- | |||
| {{SRB}} | |||
| [[:en:The Knocks|The Knocks]] & [[:en:Sofi Tukker|Sofi Tukker]] | |||
| One On One | |||
| English, Portuguese | |||
|- | |||
| {{SWE}} | |||
| Mykayla Geier | |||
| Dance Of The Trees | |||
| English | |||
|- | |||
| {{CHE}} | |||
| [[:en:Jeff Satur|Jeff Satur]] | |||
| Ride or Die | |||
| English | |||
|- | |||
| {{USA}} | |||
| [[:en:Ray Dalton|Ray Dalton]] | |||
| Do It Again | |||
| English | |||
|- | |- | ||
! colspan="4" | 2nd Half | ! colspan="4" | 2nd Half | ||
| Line 210: | Line 243: | ||
| Amarenas | | Amarenas | ||
| Spanish | | Spanish | ||
|- | |- | ||
| {{KAZ}} | | {{KAZ}} | ||
| Line 225: | Line 254: | ||
| My Love | | My Love | ||
| English | | English | ||
|- | |- | ||
| {{NZL}} | | {{NZL}} | ||
| Line 240: | Line 265: | ||
| Tilt | | Tilt | ||
| English | | English | ||
|- | |- | ||
| {{SMR}} | | {{SMR}} | ||
| Line 250: | Line 271: | ||
| Too Close | | Too Close | ||
| English | | English | ||
|- | |- | ||
| {{KOR}} | | {{KOR}} | ||
| Line 265: | Line 282: | ||
| Vamos A Bailar | | Vamos A Bailar | ||
| Spanish | | Spanish | ||
|- | |- | ||
| {{THA}} | | {{THA}} | ||
| Line 280: | Line 288: | ||
| Cheerleader | | Cheerleader | ||
| English | | English | ||
|- | |- | ||
| {{VNM}} | | {{VNM}} | ||