Worldvision Q4-2024: Difference between revisions
Appearance
| Line 806: | Line 806: | ||
! scope="col" | Song | ! scope="col" | Song | ||
! scope="col" | Language(s) | ! scope="col" | Language(s) | ||
|- | |||
! colspan="5" | 1st Half | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
| Line 812: | Line 814: | ||
| 3615 Bonheur | | 3615 Bonheur | ||
| French | | French | ||
|- | |||
| | |||
| {{NOR}} | |||
| Lusaint | |||
| Remember Me | |||
| English | |||
|- | |||
! colspan="5" | any Half | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
| Line 818: | Line 828: | ||
| Venom | | Venom | ||
| English, Korean | | English, Korean | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| Line 842: | Line 840: | ||
| Bonnie & Clyde | | Bonnie & Clyde | ||
| English | | English | ||
|- | |||
! colspan="5" | 2nd Half | |||
|- | |||
| 17 | |||
| {{ISR}} | |||
| [[:en:Nasrin Kadri|Nasrin Kadri]] | |||
| Don't Contact Me | |||
| Habrew | |||
|} | |} | ||