Jump to content

ESC Knockout 2025: Difference between revisions

Vsichka (talk | contribs)
Vsichka (talk | contribs)
Line 16: Line 16:
|-
|-
| {{HUN}}
| {{HUN}}
| 7/11
|-
| {{THA}}
| 7/10
| 7/10
|-
|-
| {{LBN}}
| {{LBN}}
| 6/11
|-
| {{ISR}}
| 6/10
| 6/10
|-
|-
| {{THA}}
| {{VNM}}
| 6/10
|-
| {{PRT}}
| 6/9
| 6/9
|-
|-
| {{ISR}}
| {{NOR}}
| 5/9
| 5/10
|-
|-
| {{GBR}}
| {{GBR}}
| 5/9
| 5/9
|-
|-
| {{VNM}}
| {{DEU}}
| 5/9
| 5/9
|-
|-
| {{DEU}}
| {{JPN}}
| 5/8
| 4/11
|-
|-
| {{PRT}}
| {{NLD}}
| 5/8
| 4/11
|-
|-
| {{JPN}}
| {{AUS}}
| 4/10
| 4/10
|-
 
| {{AUS}}
| 4/9
|-
| {{NOR}}
| 4/9
|-
| {{CUB}}
| 3/10
|}
|}
|
|
Line 57: Line 58:
! scope="col" |Goal
! scope="col" |Goal
|-
|-
| {{NLD}}
| {{CUB}}
| 3/11
|-
| {{DNK}}
| 3/10
| 3/10
|-
|-
| {{DNK}}
| {{MKD}}
| 3/9
| 3/7
|-
|-
| {{SMR}}
| {{SMR}}
Line 67: Line 71:
|-
|-
| {{CHE}}
| {{CHE}}
| 2/9
| 2/10
|-
|-
| {{ALB}}
| {{ALB}}
| 2/6
| 2/7
|-
| {{MKD}}
| 2/6
|-
|-
| {{ITA}}
| {{ITA}}