ESC Knockout 2025: Difference between revisions
Appearance
| Line 16: | Line 16: | ||
|- | |- | ||
| {{HUN}} | | {{HUN}} | ||
| 7/11 | |||
|- | |||
| {{THA}} | |||
| 7/10 | | 7/10 | ||
|- | |- | ||
| {{LBN}} | | {{LBN}} | ||
| 6/11 | |||
|- | |||
| {{ISR}} | |||
| 6/10 | | 6/10 | ||
|- | |- | ||
| {{ | | {{VNM}} | ||
| 6/10 | |||
|- | |||
| {{PRT}} | |||
| 6/9 | | 6/9 | ||
|- | |- | ||
| {{ | | {{NOR}} | ||
| 5/ | | 5/10 | ||
|- | |- | ||
| {{GBR}} | | {{GBR}} | ||
| 5/9 | | 5/9 | ||
|- | |- | ||
| {{ | | {{DEU}} | ||
| 5/9 | | 5/9 | ||
|- | |- | ||
| {{ | | {{JPN}} | ||
| | | 4/11 | ||
|- | |- | ||
| {{ | | {{NLD}} | ||
| | | 4/11 | ||
|- | |- | ||
| {{ | | {{AUS}} | ||
| 4/10 | | 4/10 | ||
|} | |} | ||
| | | | ||
| Line 57: | Line 58: | ||
! scope="col" |Goal | ! scope="col" |Goal | ||
|- | |- | ||
| {{ | | {{CUB}} | ||
| 3/11 | |||
|- | |||
| {{DNK}} | |||
| 3/10 | | 3/10 | ||
|- | |- | ||
| {{ | | {{MKD}} | ||
| 3/ | | 3/7 | ||
|- | |- | ||
| {{SMR}} | | {{SMR}} | ||
| Line 67: | Line 71: | ||
|- | |- | ||
| {{CHE}} | | {{CHE}} | ||
| 2/ | | 2/10 | ||
|- | |- | ||
| {{ALB}} | | {{ALB}} | ||
| 2/ | | 2/7 | ||
|- | |- | ||
| {{ITA}} | | {{ITA}} | ||