Jump to content

IECO Rating: Difference between revisions

Line 426: Line 426:
| style="text-align: center;" | 10 || {{ISR}} || style="text-align: center;" | '''6''' ||  ||  || style="text-align: center;" | 1 || style="text-align: center;" | 2 ||
| style="text-align: center;" | 10 || {{ISR}} || style="text-align: center;" | '''6''' ||  ||  || style="text-align: center;" | 1 || style="text-align: center;" | 2 ||
|-
|-
| style="text-align: center;" | 11 || {{KAZ}} || style="text-align: center;" | 2 || colspan=5 style="text-align: center;" |  6<sup>th</sup> place ''([[Conquiz Tournaments Q2-2023|Q2-2023]])''
| style="text-align: center;" | 11 || {{KAZ}} || style="text-align: center;" | 2 || colspan=5 style="text-align: center;" |  6<sup>th</sup> place ''([[Conquiz Tournaments Q2-2023|Q2-23]])''
|-
|-
| style="text-align: center;" rowspan="4" | 12 || {{HUN}} || style="text-align: center;" | 4 || colspan=5 style="text-align: center;" |  7<sup>th</sup> place ''([[Conquiz Tournaments Q2-2023|Q2-23]],[[Conquiz Tournaments Q1-2025|Q1-25]])''
| style="text-align: center;" rowspan="4" | 12 || {{HUN}} || style="text-align: center;" | 4 || colspan=5 style="text-align: center;" |  7<sup>th</sup> place ''([[Conquiz Tournaments Q2-2023|Q2-23]], [[Conquiz Tournaments Q1-2025|Q1-25]])''
|-
|-
| {{THA}} || style="text-align: center;" | 2 || colspan=5 style="text-align: center;" |  7<sup>th</sup> place ''([[Conquiz Tournaments Q3-2023|Q3-2023]])''
| {{THA}} || style="text-align: center;" | 2 || colspan=5 style="text-align: center;" |  7<sup>th</sup> place ''([[Conquiz Tournaments Q3-2023|Q3-23]])''
|-
|-
| {{CHE}} || style="text-align: center;" | 2 || colspan=5 style="text-align: center;" |  7<sup>th</sup> place ''([[Conquiz Tournaments Q4-2023|Q4-2023]])''
| {{CHE}} || style="text-align: center;" | 2 || colspan=5 style="text-align: center;" |  7<sup>th</sup> place ''([[Conquiz Tournaments Q4-2023|Q4-23]])''
|-
|-
| {{ESP}} || style="text-align: center;" | 4 || colspan=5 style="text-align: center;" |  7<sup>th</sup> place ''([[Conquiz Tournaments Q1-2024|Q1-2024]])''
| {{ESP}} || style="text-align: center;" | 5 || colspan=5 style="text-align: center;" |  7<sup>th</sup> place ''([[Conquiz Tournaments Q1-2024|Q1-24]])''
|-
|-
| style="text-align: center;" rowspan="2" | 16 || {{HRV}} || style="text-align: center;" | 2 || colspan=5 style="text-align: center;" |  8<sup>th</sup> place ''([[Conquiz Tournaments Q2-2023|Q2-2023]])''
| style="text-align: center;" rowspan="2" | 16 || {{HRV}} || style="text-align: center;" | 2 || colspan=5 style="text-align: center;" |  8<sup>th</sup> place ''([[Conquiz Tournaments Q2-2023|Q2-23]])''
|-
|-
| {{ITA}} || style="text-align: center;" | 1 || colspan=5 style="text-align: center;" |  8<sup>th</sup> place ''([[Conquiz Tournaments Q1-2024|Q1-2024]])''
| {{ITA}} || style="text-align: center;" | 1 || colspan=5 style="text-align: center;" |  8<sup>th</sup> place ''([[Conquiz Tournaments Q1-2024|Q1-24]])''
|-
|-
| style="text-align: center;" rowspan="3" | 18 || {{PRT}} || style="text-align: center;" | 3 || colspan=5 style="text-align: center;" |  9<sup>th</sup> place ''([[Conquiz Tournaments Q2-2023|Q2-2023]], [[Conquiz Tournaments Q3-2024|Q3-2024]])''
| style="text-align: center;" rowspan="3" | 18 || {{PRT}} || style="text-align: center;" | 3 || colspan=5 style="text-align: center;" |  9<sup>th</sup> place ''([[Conquiz Tournaments Q2-2023|Q2-23]], [[Conquiz Tournaments Q3-2024|Q3-24]])''
|-
|-
| {{KOR}} || style="text-align: center;" | 1 || colspan=5 style="text-align: center;" |  9<sup>th</sup> place ''([[Conquiz Tournaments Q3-2023|Q3-2023]])''
| {{KOR}} || style="text-align: center;" | 2 || colspan=5 style="text-align: center;" |  9<sup>th</sup> place ''([[Conquiz Tournaments Q3-2023|Q3-23]], [[Conquiz Tournaments Q1-2025|Q1-25]])''
|-
|-
| {{CYP}} || style="text-align: center;" | 1 || colspan=5 style="text-align: center;" |  9<sup>th</sup> place ''([[Conquiz Tournaments Q4-2023|Q4-2023]])''
| {{CYP}} || style="text-align: center;" | 1 || colspan=5 style="text-align: center;" |  9<sup>th</sup> place ''([[Conquiz Tournaments Q4-2023|Q4-2023]])''
Line 448: Line 448:
| style="text-align: center;" rowspan="2" | 21 || {{CAN}} || style="text-align: center;" | 3 || colspan=5 style="text-align: center;" |  10<sup>th</sup> place ''([[Conquiz Tournaments Q2-2023|Q2-2023]])''
| style="text-align: center;" rowspan="2" | 21 || {{CAN}} || style="text-align: center;" | 3 || colspan=5 style="text-align: center;" |  10<sup>th</sup> place ''([[Conquiz Tournaments Q2-2023|Q2-2023]])''
|-
|-
| {{NOR}} || style="text-align: center;" | 1 || colspan=5 style="text-align: center;" |  10<sup>th</sup> place ''([[Conquiz Tournaments Q3-2024|Q3-2024]])''
| {{NOR}} || style="text-align: center;" | 2 || colspan=5 style="text-align: center;" |  10<sup>th</sup> place ''([[Conquiz Tournaments Q3-2024|Q3-2024]])''
|-
| style="text-align: center;" | 23 || {{SMR}} || style="text-align: center;" | 1 || colspan=5 style="text-align: center;" |  14<sup>th</sup> place ''([[Conquiz Tournaments Q1-2025|Q1-25]])''
|-
| style="text-align: center;" | 24 || {{MKD}} || style="text-align: center;" | 1 || colspan=5 style="text-align: center;" |  15<sup>th</sup> place ''([[Conquiz Tournaments Q1-2025|Q1-25]])''
 
|}
|}