Worldvision Q4-2022: Difference between revisions
Appearance
No edit summary |
|||
| Line 12: | Line 12: | ||
| exsupervisor = [[File:Aus-icon.png|24px]] [[Australia|Mark Nightingale]] | | exsupervisor = [[File:Aus-icon.png|24px]] [[Australia|Mark Nightingale]] | ||
| winner = T.B.A. | | winner = T.B.A. | ||
| entries = | | entries = 29 | ||
| debut = {{AUS}}<br>{{BLR}}<br>{{CHN}}<br>{{DNK}}<br>{{FRA}}<br>{{DEU}}<br>{{GRC}}<br>{{HUN}}<br>{{IRL}}<br>{{ITA}}<br>{{JPN}}<br>{{MKD}}<br>{{NOR}}<br>{{NZL}}<br>{{POL}}<br>{{PRT}}<br>{{RUS}}<br>{{SMR}}<br>{{SRB}}<br>{{KOR}}<br>{{ESP}}<br>{{SWE}}<br>{{CHE}}<br>{{THA}}<br>{{NLD}}<br>{{UKR}}<br>{{GBR}}<br>{{USA}}<br> | | debut = {{AUS}}<br>{{BLR}}<br>{{CHN}}<br>{{DNK}}<br>{{FRA}}<br>{{DEU}}<br>{{GRC}}<br>{{HUN}}<br>{{IRL}}<br>{{ITA}}<br>{{JPN}}<br>{{KEN}}<br>{{MKD}}<br>{{NOR}}<br>{{NZL}}<br>{{POL}}<br>{{PRT}}<br>{{RUS}}<br>{{SMR}}<br>{{SRB}}<br>{{KOR}}<br>{{ESP}}<br>{{SWE}}<br>{{CHE}}<br>{{THA}}<br>{{NLD}}<br>{{UKR}}<br>{{GBR}}<br>{{USA}}<br> | ||
| return = None | | return = None | ||
| nonreturn = None | | nonreturn = None | ||
| Line 112: | Line 112: | ||
|{{JPN}} | |{{JPN}} | ||
! scope="row" style="text-align:center;" colspan="3" | TBD 7 June 2022 | ! scope="row" style="text-align:center;" colspan="3" | TBD 7 June 2022 | ||
|- | |||
|{{KEN}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
|{{MKD}} | |{{MKD}} | ||