IECO Rating: Difference between revisions
Appearance
| Line 361: | Line 361: | ||
| style="text-align: center;" | 3 || {{AUS}} || style="text-align: center;" | 7 || style="text-align: center;" | 1 || style="text-align: center;" | 2 || style="text-align: center;" | 1 || || | | style="text-align: center;" | 3 || {{AUS}} || style="text-align: center;" | 7 || style="text-align: center;" | 1 || style="text-align: center;" | 2 || style="text-align: center;" | 1 || || | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan="1" | | | style="text-align: center;" rowspan="1" | 4 || {{KOR}} || style="text-align: center;" | 9 || style="text-align: center;" | 1 || || style="text-align: center;" | 2 ||style="text-align: center;" | 1 || style="text-align: center;" | 2 | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 5 || {{DEU}} || style="text-align: center;" | 8 || style="text-align: center;" | 1 || || || style="text-align: center;" | 2 || style="text-align: center;" | 1 | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 6 || {{PRT}} || style="text-align: center;" | 6 || style="text-align: center;" | 1 || || || style="text-align: center;" | 1 || | | style="text-align: center;" | 6 || {{PRT}} || style="text-align: center;" | 6 || style="text-align: center;" | 1 || || || style="text-align: center;" | 1 || | ||
|- | |- | ||
| Line 382: | Line 382: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan="2" | 14 || {{KAZ}} || style="text-align: center;" | 1 || || || style="text-align: center;" | 1 || || | | style="text-align: center;" rowspan="2" | 14 || {{KAZ}} || style="text-align: center;" | 1 || || || style="text-align: center;" | 1 || || | ||
|- | |- | ||
| {{NOR}} || style="text-align: center;" | 3 || || || style="text-align: center;" | 1 || || | | {{NOR}} || style="text-align: center;" | 3 || || || style="text-align: center;" | 1 || || | ||
|- | |- | ||