Jump to content

IECO Rating: Difference between revisions

Line 361: Line 361:
| style="text-align: center;" | 3 || {{AUS}} || style="text-align: center;" | 7 || style="text-align: center;" | 1 || style="text-align: center;" | 2 || style="text-align: center;" | 1 ||  ||
| style="text-align: center;" | 3 || {{AUS}} || style="text-align: center;" | 7 || style="text-align: center;" | 1 || style="text-align: center;" | 2 || style="text-align: center;" | 1 ||  ||
|-
|-
| style="text-align: center;" rowspan="1" | 3 || {{KOR}} || style="text-align: center;" | 9 || style="text-align: center;" | 1 ||  || style="text-align: center;" | 2 ||style="text-align: center;" | 1 || style="text-align: center;" | 2  
| style="text-align: center;" rowspan="1" | 4 || {{KOR}} || style="text-align: center;" | 9 || style="text-align: center;" | 1 ||  || style="text-align: center;" | 2 ||style="text-align: center;" | 1 || style="text-align: center;" | 2  
|-
|  style="text-align: center;" | 5 || {{DEU}} || style="text-align: center;" | 8 || style="text-align: center;" | 1 ||  ||  || style="text-align: center;" | 2 || style="text-align: center;" | 1
|-
|-
|  style="text-align: center;" | 4 || {{DEU}} || style="text-align: center;" | 8 || style="text-align: center;" | 1 ||  ||  || style="text-align: center;" | 2 || style="text-align: center;" | 1
|-style="background: #e0f7fa;"
| style="text-align: center;" | 6 || {{PRT}} || style="text-align: center;" | 6 || style="text-align: center;" | 1 ||  ||  || style="text-align: center;" | 1 ||
| style="text-align: center;" | 6 || {{PRT}} || style="text-align: center;" | 6 || style="text-align: center;" | 1 ||  ||  || style="text-align: center;" | 1 ||
|-
|-
Line 382: Line 382:
|-
|-
| style="text-align: center;" rowspan="2" | 14 || {{KAZ}} || style="text-align: center;" | 1 ||  ||  || style="text-align: center;" | 1 ||  ||
| style="text-align: center;" rowspan="2" | 14 || {{KAZ}} || style="text-align: center;" | 1 ||  ||  || style="text-align: center;" | 1 ||  ||
|-style="background: #e0f7fa;"
|-
| {{NOR}} || style="text-align: center;" | 3 ||  ||  || style="text-align: center;" | 1 ||  ||
| {{NOR}} || style="text-align: center;" | 3 ||  ||  || style="text-align: center;" | 1 ||  ||
|-
|-