Jump to content

IECO Rating: Difference between revisions

Line 525: Line 525:
| style="text-align: center;" | 2 || {{ITA}} || style="text-align: center;" | 1 ||  || style="text-align: center;" | 1 ||  ||
| style="text-align: center;" | 2 || {{ITA}} || style="text-align: center;" | 1 ||  || style="text-align: center;" | 1 ||  ||
|-
|-
| style="text-align: center;" | 3 || {{DNK}} || style="text-align: center;" | 1 ||  ||  ||  || style="text-align: center;" | 1
| style="text-align: center;" rowspan="2" | 3 || {{DNK}} || style="text-align: center;" | 1 ||  ||  ||  || style="text-align: center;" | 1
|-
|-
| style="text-align: center;" | 4 || {{DEU}} || style="text-align: center;" | 1 ||  ||  ||  ||
| {{DEU}} || style="text-align: center;" | 1 ||  ||  ||  || style="text-align: center;" | 1
|-
|-
| style="text-align: center;" | 5 || {{HRV}} ||  || style="text-align: center;" | 2 ||  ||  ||
| style="text-align: center;" | 5 || {{ALB}} || style="text-align: center;" | 1 ||  ||  ||  ||
|-
|-
| style="text-align: center;" | 6 || {{VNM}} ||  || style="text-align: center;" | 1 ||  || style="text-align: center;" | 2 ||
| style="text-align: center;" | 6 || {{HRV}} ||  || style="text-align: center;" | 2 ||  ||   ||
|-
|-
| style="text-align: center;" | 7 || {{PRT}} ||  ||   || style="text-align: center;" | 1 || style="text-align: center;" | 2 ||
| style="text-align: center;" | 7 || {{VNM}} ||  || style="text-align: center;" | 1 || style="text-align: center;" | 1 || style="text-align: center;" | 2 ||
|-
|-
| style="text-align: center;" | 8 || {{LBN}} ||  ||  || style="text-align: center;" | 1 ||  || style="text-align: center;" | 1
| style="text-align: center;" | 8 || {{BIH}} ||  || style="text-align: center;" | 1 ||  || ||
|-
|-
| style="text-align: center;" | 9 || {{AUS}} ||  ||  || style="text-align: center;" | 1 ||   ||  
| style="text-align: center;" | 9 || {{PRT}} ||  ||  || style="text-align: center;" | 1 || style="text-align: center;" | 3 ||
|-
|-
| style="text-align: center;" rowspan="2" | 10 || {{GRC}} ||  ||  ||  ||  || style="text-align: center;" | 1
| style="text-align: center;" | 10 || {{LBN}} ||  ||  || style="text-align: center;" | 1 ||  || style="text-align: center;" | 1
|-
| style="text-align: center;" | 12 || {{AUS}} ||  ||  || style="text-align: center;" | 1 ||  ||
|-
| style="text-align: center;" rowspan="2" | 13 || {{GRC}} ||  ||  ||  ||  || style="text-align: center;" | 1
|-
|-
| {{JPN}} ||  ||  ||  ||  || style="text-align: center;" | 1
| {{JPN}} ||  ||  ||  ||  || style="text-align: center;" | 1