IECO Rating: Difference between revisions
Appearance
| Line 525: | Line 525: | ||
| style="text-align: center;" | 2 || {{ITA}} || style="text-align: center;" | 1 || || style="text-align: center;" | 1 || || | | style="text-align: center;" | 2 || {{ITA}} || style="text-align: center;" | 1 || || style="text-align: center;" | 1 || || | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 3 || {{DNK}} || style="text-align: center;" | 1 || || || || style="text-align: center;" | 1 | | style="text-align: center;" rowspan="2" | 3 || {{DNK}} || style="text-align: center;" | 1 || || || || style="text-align: center;" | 1 | ||
|- | |- | ||
| {{DEU}} || style="text-align: center;" | 1 || || || || style="text-align: center;" | 1 | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 5 || {{ | | style="text-align: center;" | 5 || {{ALB}} || style="text-align: center;" | 1 || || || || | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 6 || {{ | | style="text-align: center;" | 6 || {{HRV}} || || style="text-align: center;" | 2 || || || | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 7 || {{ | | style="text-align: center;" | 7 || {{VNM}} || || style="text-align: center;" | 1 || style="text-align: center;" | 1 || style="text-align: center;" | 2 || | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 8 || {{ | | style="text-align: center;" | 8 || {{BIH}} || || style="text-align: center;" | 1 || || || | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 9 || {{ | | style="text-align: center;" | 9 || {{PRT}} || || || style="text-align: center;" | 1 || style="text-align: center;" | 3 || | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan="2" | | | style="text-align: center;" | 10 || {{LBN}} || || || style="text-align: center;" | 1 || || style="text-align: center;" | 1 | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 12 || {{AUS}} || || || style="text-align: center;" | 1 || || | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan="2" | 13 || {{GRC}} || || || || || style="text-align: center;" | 1 | |||
|- | |- | ||
| {{JPN}} || || || || || style="text-align: center;" | 1 | | {{JPN}} || || || || || style="text-align: center;" | 1 | ||