Worldvision Q2-2025: Difference between revisions
Appearance
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 14: | Line 14: | ||
| exsupervisor = [[File:Aus-icon.png|20px]] [[Australia|Mark Solovyov]] | | exsupervisor = [[File:Aus-icon.png|20px]] [[Australia|Mark Solovyov]] | ||
| winner = | | winner = | ||
| entries = | | entries = 35 (to date) | ||
| debut = {{CZE}} | | debut = {{CZE}}<br>{{UKR}} | ||
| return = {{GRC}} | | return = {{GRC}} | ||
| nonreturn = {{AZE}}<br>{{BEL}}<br>{{CYP}} | | nonreturn = {{AZE}}<br>{{BEL}}<br>{{CYP}} | ||
| Line 233: | Line 233: | ||
| | | | ||
| {{THA}} | | {{THA}} | ||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| {{UKR}} | |||
| | | | ||
| | | | ||
| Line 330: | Line 338: | ||
* {{MLT}} | * {{MLT}} | ||
====Other countries==== | ====Other countries==== | ||