Jump to content

Worldvision Q2-2025: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 14: Line 14:
| exsupervisor = [[File:Aus-icon.png|20px]] [[Australia|Mark Solovyov]]
| exsupervisor = [[File:Aus-icon.png|20px]] [[Australia|Mark Solovyov]]
| winner =  
| winner =  
| entries = 34 (to date)
| entries = 35 (to date)
| debut = {{CZE}}
| debut = {{CZE}}<br>{{UKR}}
| return = {{GRC}}
| return = {{GRC}}
| nonreturn = {{AZE}}<br>{{BEL}}<br>{{CYP}}
| nonreturn = {{AZE}}<br>{{BEL}}<br>{{CYP}}
Line 233: Line 233:
|  
|  
| {{THA}}
| {{THA}}
|
|
|
|
|
|-
|
| {{UKR}}
|  
|  
|  
|  
Line 330: Line 338:
* {{MLT}}
* {{MLT}}


Possible debut:
* {{UKR}}


====Other countries====
====Other countries====