Members of the International Eurofan's Countries Organisation: Difference between revisions
Appearance
| Line 179: | Line 179: | ||
|- | |- | ||
| 0022 || [[File:Ita-icon.png|20px]] ITA || Artem Alekseyonok || [[File:Blr-icon.png|20px]] BLR || 26-Apr-22 || 15-Dec-22 | | 0022 || [[File:Ita-icon.png|20px]] ITA || Artem Alekseyonok || [[File:Blr-icon.png|20px]] BLR || 26-Apr-22 || 15-Dec-22 | ||
|- | |- | ||
| 0023 || || [[User:Vbfs543|Misha Charny]] || [[File:Rus-icon.png|20px]] RUS || 27-Apr-22 || 27-Apr-23 | | 0023 || [[File:Mkd-icon.png|20px]] MKD || [[User:Vbfs543|Misha Charny]] || [[File:Rus-icon.png|20px]] RUS || 27-Apr-22 || 27-Apr-23 | ||
|- | |- | ||
| 0024 || [[File:Srb-icon.png|20px]] SRB || Evgenii Smykov || [[File:Rus-icon.png|20px]] RUS || 27-Apr-22 || 27-Apr-23 | | 0024 || [[File:Srb-icon.png|20px]] SRB || Evgenii Smykov || [[File:Rus-icon.png|20px]] RUS || 27-Apr-22 || 27-Apr-23 | ||
| Line 204: | Line 204: | ||
| 0032 || || Artem Krylov || [[File:Rus-icon.png|20px]] RUS || XX-xxx-22 || | | 0032 || || Artem Krylov || [[File:Rus-icon.png|20px]] RUS || XX-xxx-22 || | ||
|- | |- | ||
| 0033 || [[File: | | 0033 || [[File:Bel-icon.png|20px]] BEL || Alina Efanova || [[File:Rus-icon.png|20px]] RUS || XX-xxx-22 || | ||
|- | |- | ||
| 0034 || [[File:Lbn-icon.png|20px]] LBN || Anton Desyatov || [[File:Rus-icon.png|20px]] RUS || XX-xxx-22 || | | 0034 || [[File:Lbn-icon.png|20px]] LBN || Anton Desyatov || [[File:Rus-icon.png|20px]] RUS || XX-xxx-22 || | ||
| Line 225: | Line 225: | ||
|- | |- | ||
| 0043 || [[File:Che-icon.png|20px]] CHE || Victor Pevchev || [[File:Rus-icon.png|20px]] RUS || XX-xxx-23 || | | 0043 || [[File:Che-icon.png|20px]] CHE || Victor Pevchev || [[File:Rus-icon.png|20px]] RUS || XX-xxx-23 || | ||
|- | |-bgcolor=#D3D3D3 | ||
| 0044 || | | 0044 || || Franklyn Baldacchino || [[File:Mlt-icon.png|20px]] MLT || XX-xxx-23 || | ||
|- | |- | ||
| 0045 || [[File:Arm-icon.png|20px]] ARM || TBD || [[File:Rus-icon.png|20px]] RUS || XX-xxx-24 || | | 0045 || [[File:Arm-icon.png|20px]] ARM || TBD || [[File:Rus-icon.png|20px]] RUS || XX-xxx-24 || | ||
|- | |- | ||
| 0046 || [[File: | | 0046 || [[File:Aze-icon.png|20px]] AZE || Elvim Ahmadzada || [[File:Aze-icon.png|20px]] AZE || XX-xxx-24 || | ||
|- | |- | ||
| 0047 || [[File:Irl-icon.png|20px]] IRL || Thanos ? || [[File:Grc-icon.png|20px]] GRC || XX-xxx-24 || | | 0047 || [[File:Irl-icon.png|20px]] IRL || Thanos ? || [[File:Grc-icon.png|20px]] GRC || XX-xxx-24 || | ||
| Line 246: | Line 246: | ||
| 0053 || [[File:Cub-icon.png|20px]] CUB || Jan Nowicki || [[File:Pol-icon.png|20px]] POL || XX-xxx-24 || | | 0053 || [[File:Cub-icon.png|20px]] CUB || Jan Nowicki || [[File:Pol-icon.png|20px]] POL || XX-xxx-24 || | ||
|- | |- | ||
| 0054 || [[File:Grc-icon.png|20px]] GRC || Nicholas Katsoulas || [[File:Grc-icon.png|20px]] GRC || 30-Jun-25 || | | 0054 || [[File:Chn-icon.png|20px]] CHN || || [[File:Irl-icon.png|20px]] IRL || XX-xxx-25 || | ||
|- | |||
| 0055 || [[File:Grc-icon.png|20px]] GRC || Nicholas Katsoulas || [[File:Grc-icon.png|20px]] GRC || 30-Jun-25 || | |||
|- | |- | ||
| | | 0056 || [[File:Cze-icon.png|20px]] CZE || Yaroslav Gromov || [[File:Rus-icon.png|20px]] RUS || 06-Jul-25 || | ||
|- | |- | ||
| | | 0057 || [[File:Ukr-icon.png|20px]] UKR || Danylo Baryshnyk || [[File:Pol-icon.png|20px]] POL || 07-Jul-25 || | ||
|} | |} | ||
|} | |} | ||