Special Melody Q3-2025: Difference between revisions
Appearance
No edit summary |
|||
| Line 165: | Line 165: | ||
| scope="row" style="text-align:center;" | 3.84 | | scope="row" style="text-align:center;" | 3.84 | ||
| scope="row" style="text-align:center;" | 5.61 | | scope="row" style="text-align:center;" | 5.61 | ||
| scope="row" style="text-align:center; background:#ddddff;" | X | |||
|- | |||
| style="text-align:left; background:#AFEEEE;" | 13 | |||
| style="text-align:left; background:#AFEEEE;" | {{MKD}} | |||
| scope="row" style="text-align:center;" | 8.81 | |||
| scope="row" style="text-align:center;" | 3.84 | |||
| scope="row" style="text-align:center;" | 3.17 | |||
| scope="row" style="text-align:center;" | 1.80 | |||
| scope="row" style="text-align:center; background:#ddddff;" | X | | scope="row" style="text-align:center; background:#ddddff;" | X | ||
|} | |} | ||
| Line 178: | Line 186: | ||
! scope="col" |Q4-24 | ! scope="col" |Q4-24 | ||
! scope="col" |Q3-24 | ! scope="col" |Q3-24 | ||
|- | |- | ||
| style="text-align:left; background:#AFEEEE;" | 14 | | style="text-align:left; background:#AFEEEE;" | 14 | ||