Portugal: Difference between revisions
Appearance
No edit summary |
|||
| Line 209: | Line 209: | ||
| scope="row" style="text-align:center; background:;" |13 | | scope="row" style="text-align:center; background:;" |13 | ||
| scope="row" style="text-align:center; background:;" |50 | | scope="row" style="text-align:center; background:;" |50 | ||
|- | |||
! scope="row" style="text-align:center; background:;" |[[Special Melody Q3-2025|Q3-2025]] | |||
| [[:en:Said the Sky|Said The Sky]], [[:en:Illenium|Illenium]] & [[:en:Chelsea Cutler|Chelsea Cutler]] | |||
| Walk Me Home | |||
| English | |||
| scope="row" style="text-align:center; background:;" | | |||
| scope="row" style="text-align:center; background:;" | | |||
|} | |} | ||