United Kingdom: Difference between revisions
Appearance
No edit summary |
|||
| Line 207: | Line 207: | ||
| scope="row" style="text-align:center; background:;" |1 | | scope="row" style="text-align:center; background:;" |1 | ||
| scope="row" style="text-align:center; background:;" |112 | | scope="row" style="text-align:center; background:;" |112 | ||
|- | |||
! scope="row" style="text-align:center; background:;" |[[Special Melody Q3-2025|Q3-2025]] | |||
| [[:en:Babymetal|Babymetal]] & [[:en:Spiritbox|Spiritbox]] | |||
| My Queen | |||
| English, Japanese | |||
| scope="row" style="text-align:center; background:;" | | |||
| scope="row" style="text-align:center; background:;" | | |||
|} | |} | ||