Worldvision Q2-2025: Difference between revisions
Appearance
| Line 109: | Line 109: | ||
! colspan="5" | First Half | ! colspan="5" | First Half | ||
|- | |- | ||
| | | 01 | ||
| {{KOR}} | |||
| Naomi Larein | |||
| Stranger | |||
| English | |||
|- | |||
| 02 | |||
| {{MKD}} | |||
| [[:en:Dove Cameron|Dove Cameron]] | |||
| Romeo | |||
| English | |||
|- | |||
| 03 | |||
| {{IRL}} | |||
| [[:en:Dean Lewis|Dean Lewis]] | |||
| I Hate That It's True | |||
| English | |||
|- | |||
| 04 | |||
| {{BIH}} | | {{BIH}} | ||
| Teodora & Jala Brat | | Teodora & Jala Brat | ||
| Line 115: | Line 133: | ||
| Serbian | | Serbian | ||
|- | |- | ||
| | | 05 | ||
| {{THA}} | |||
| Johnny Huynh | |||
| Red Rose | |||
| English | |||
|- | |||
| 06 | |||
| {{HRV}} | | {{HRV}} | ||
| [[:en:Lexie Liu|Lexie Liu]] | | [[:en:Lexie Liu|Lexie Liu]] | ||
| Line 121: | Line 145: | ||
| English | | English | ||
|- | |- | ||
| | | 07 | ||
| {{SMR}} | | {{SMR}} | ||
| [[:en:Alternosfera|Alternosfera]] & [[:en:Delia Matache|Delia]] | | [[:en:Alternosfera|Alternosfera]] & [[:en:Delia Matache|Delia]] | ||
| Line 139: | Line 151: | ||
| Romanian | | Romanian | ||
|- | |- | ||
| | | 08 | ||
| {{ | | {{SRB}} | ||
| | | Roya | ||
| | | Dawn/Day | ||
| English | | English | ||
|- | |- | ||
| | | 09 | ||
| {{ | | {{GBR}} | ||
| | | [[:en:Belén Aguilera|Belen Aguilera]] | ||
| Laberinto | |||
| | | Spanish | ||
| | |||
|- | |- | ||
| | | 10 | ||
| {{BRA}} | | {{BRA}} | ||
| [[:en:Say Now|Say Now]] | | [[:en:Say Now|Say Now]] | ||
| Line 159: | Line 169: | ||
| English | | English | ||
|- | |- | ||
| | | 11 | ||
| {{ | | {{UKR}} | ||
| [[:en: | | [[:en:Dorofeeva|Dorofeeva]] & [[:uk:Позитив (співак)|Positiff]] | ||
| | | Taste-Sadness | ||
| Ukrainian | |||
|- | |||
| 12 | |||
| {{PRT}} | |||
| Neoni | |||
| Levitate | |||
| English | | English | ||
|- | |- | ||
| | | 13 | ||
| {{LBN}} | | {{LBN}} | ||
| [[:en:Meesha Shafi|Meesha Shafi]] | | [[:en:Meesha Shafi|Meesha Shafi]] | ||
| Line 171: | Line 187: | ||
| [[:en:Punjabi language|Punjabi]], English | | [[:en:Punjabi language|Punjabi]], English | ||
|- | |- | ||
| | | 14 | ||
| {{ | | {{CUB}} | ||
| | | [[:en:Chase Icon|Chase Icon]] | ||
| Job Application | |||
| | |||
| | |||
| English | | English | ||
|- | |- | ||
| | | 15 | ||
| {{VNM}} | | {{VNM}} | ||
| Grossstadtgefluster | | Grossstadtgefluster | ||