Worldvision Q2-2025: Difference between revisions
Appearance
No edit summary |
|||
| Line 911: | Line 911: | ||
| Closer to Heaven | | Closer to Heaven | ||
| English | | English | ||
|- | |||
| | |||
| {{KOR}} | |||
| Naomi Larein | |||
| Stranger | |||
| English | |||
|- | |||
| | |||
| {{MKD}} | |||
| [[:en:Dove Cameron|Dove Cameron]] | |||
| Romeo | |||
| English | |||
|- | |||
| | |||
| {{IRL}} | |||
| [[:en:Dean Lewis|Dean Lewis]] | |||
| I Hate That It's True | |||
| English | |||
|- | |||
| | |||
| {{THA}} | |||
| Johnny Huynh | |||
| Red Rose | |||
| English | |||
|- | |||
| | |||
| {{SRB}} | |||
| Roya | |||
| Dawn/Day | |||
| English | |||
|- | |||
| | |||
| {{GBR}} | |||
| [[:en:Belén Aguilera|Belen Aguilera]] | |||
| Laberinto | |||
| Spanish | |||
|- | |||
| | |||
| {{BRA}} | |||
| [[:en:Say Now|Say Now]] | |||
| Can't Keep A Beat | |||
| English | |||
|- | |||
| | |||
| {{PRT}} | |||
| Neoni | |||
| Levitate | |||
| English | |||
|- | |||
| | |||
| {{LBN}} | |||
| [[:en:Meesha Shafi|Meesha Shafi]] | |||
| Rajkumari | |||
| [[:en:Punjabi language|Punjabi]], [[:en:Urdu|Urdu]], English | |||
|- | |||
| | |||
| {{VNM}} | |||
| Grossstadtgefluster | |||
| Ich Kundige | |||
| German | |||
|} | |} | ||