Jump to content

Worldvision Q2-2025: Difference between revisions

Line 879: Line 879:
| Laberinto
| Laberinto
| Spanish
| Spanish
|-
|
| {{IRL}}
| [[:en:Dean Lewis|Dean Lewis]]
| I Hate That It's True
| English
|-
|-
|
|
Line 913: Line 919:
| Mauvaise Journee
| Mauvaise Journee
| French
| French
|-
|
| {{KOR}}
| Naomi Larein
| Stranger
| English
|-
|-
! colspan="5" | TBD Half
! colspan="5" | TBD Half
Line 926: Line 938:
| [[:en:Wonho|Wonho]]
| [[:en:Wonho|Wonho]]
| Better Than Me
| Better Than Me
| English
|-
|
| {{KOR}}
| Naomi Larein
| Stranger
| English
| English
|-
|-
Line 938: Line 944:
| [[:en:Dove Cameron|Dove Cameron]]
| [[:en:Dove Cameron|Dove Cameron]]
| Romeo
| Romeo
| English
|-
|
| {{IRL}}
| [[:en:Dean Lewis|Dean Lewis]]
| I Hate That It's True
| English
| English
|-
|-