Worldvision Q2-2025: Difference between revisions
Appearance
| Line 879: | Line 879: | ||
| Laberinto | | Laberinto | ||
| Spanish | | Spanish | ||
|- | |||
| | |||
| {{IRL}} | |||
| [[:en:Dean Lewis|Dean Lewis]] | |||
| I Hate That It's True | |||
| English | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
| Line 913: | Line 919: | ||
| Mauvaise Journee | | Mauvaise Journee | ||
| French | | French | ||
|- | |||
| | |||
| {{KOR}} | |||
| Naomi Larein | |||
| Stranger | |||
| English | |||
|- | |- | ||
! colspan="5" | TBD Half | ! colspan="5" | TBD Half | ||
| Line 926: | Line 938: | ||
| [[:en:Wonho|Wonho]] | | [[:en:Wonho|Wonho]] | ||
| Better Than Me | | Better Than Me | ||
| English | | English | ||
|- | |- | ||
| Line 938: | Line 944: | ||
| [[:en:Dove Cameron|Dove Cameron]] | | [[:en:Dove Cameron|Dove Cameron]] | ||
| Romeo | | Romeo | ||
| English | | English | ||
|- | |- | ||