Jump to content

Worldvision Q2-2025: Difference between revisions

Line 893: Line 893:
|-
|-
! colspan="5" | Any Half
! colspan="5" | Any Half
|-
|
| {{BRA}}
| [[:en:Say Now|Say Now]]
| Can't Keep A Beat
| English
|-
|-
|  
|  
Line 937: Line 943:
| Levitate
| Levitate
| English
| English
|-
|
| {{KOR}}
| Naomi Larein
| Stranger
| English
|-
! colspan="5" | TBD Half
|-
|-
|  
|  
Line 953: Line 951:
|-
|-
|  
|  
| {{BRA}}
| {{KOR}}
| [[:en:Say Now|Say Now]]
| Naomi Larein
| Can't Keep A Beat
| Stranger
| English
| English
|-
! colspan="5" | TBD Half
|-
|-
|  
|