Worldvision Q2-2025: Difference between revisions
Appearance
| Line 893: | Line 893: | ||
|- | |- | ||
! colspan="5" | Any Half | ! colspan="5" | Any Half | ||
|- | |||
| | |||
| {{BRA}} | |||
| [[:en:Say Now|Say Now]] | |||
| Can't Keep A Beat | |||
| English | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
| Line 937: | Line 943: | ||
| Levitate | | Levitate | ||
| English | | English | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| Line 953: | Line 951: | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| {{ | | {{KOR}} | ||
| | | Naomi Larein | ||
| | | Stranger | ||
| English | | English | ||
|- | |||
! colspan="5" | TBD Half | |||
|- | |- | ||
| | | | ||