Worldvision Q2-2025: Difference between revisions
Appearance
| Line 873: | Line 873: | ||
|- | |- | ||
! colspan="5" | First Half | ! colspan="5" | First Half | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| Line 891: | Line 885: | ||
| Red Rose | | Red Rose | ||
| English | | English | ||
|- | |||
| | |||
| {{GBR}} | |||
| [[:en:Belén Aguilera|Belen Aguilera]] | |||
| Laberinto | |||
| Spanish | |||
|- | |- | ||
! colspan="5" | Any Half | ! colspan="5" | Any Half | ||
| Line 910: | Line 910: | ||
| [[:en:Rani (Dutch singer)|Rani]] | | [[:en:Rani (Dutch singer)|Rani]] | ||
| Set Me Free | | Set Me Free | ||
| English | |||
|- | |||
| | |||
| {{GRC}} | |||
| [[:en:Zoe Wees|Zoe Wees]] | |||
| Traitor | |||
| English | | English | ||
|- | |- | ||
| Line 917: | Line 923: | ||
| Messy | | Messy | ||
| English | | English | ||
|- | |||
| | |||
| {{KAZ}} | |||
| [[:en:Moya Mishel|Moya Mishel]], Dose | |||
| Ptashka (Плашка) | |||
| Russian | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
| Line 981: | Line 993: | ||
|- | |- | ||
! colspan="5" | TBD Half | ! colspan="5" | TBD Half | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| Line 994: | Line 1,005: | ||
| Messiah | | Messiah | ||
| English | | English | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| Line 1,007: | Line 1,011: | ||
| J'avoue | | J'avoue | ||
| French | | French | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| Line 1,020: | Line 1,023: | ||
| Besame En Rio | | Besame En Rio | ||
| English, Spanish | | English, Spanish | ||
|- | |- | ||
| | | | ||