Jump to content

Worldvision Q2-2025: Difference between revisions

Line 873: Line 873:
|-
|-
! colspan="5" | First Half
! colspan="5" | First Half
|-
|
| {{GBR}}
| [[:en:Belén Aguilera|Belen Aguilera]]
| Laberinto
| Spanish
|-
|-
|  
|  
Line 891: Line 885:
| Red Rose
| Red Rose
| English
| English
|-
|
| {{GBR}}
| [[:en:Belén Aguilera|Belen Aguilera]]
| Laberinto
| Spanish
|-
|-
! colspan="5" | Any Half
! colspan="5" | Any Half
Line 910: Line 910:
| [[:en:Rani (Dutch singer)|Rani]]
| [[:en:Rani (Dutch singer)|Rani]]
| Set Me Free
| Set Me Free
| English
|-
|
| {{GRC}}
| [[:en:Zoe Wees|Zoe Wees]]
| Traitor
| English
| English
|-
|-
Line 917: Line 923:
| Messy
| Messy
| English
| English
|-
|
| {{KAZ}}
| [[:en:Moya Mishel|Moya Mishel]], Dose
| Ptashka (Плашка)
| Russian
|-
|-
|  
|  
Line 981: Line 993:
|-
|-
! colspan="5" | TBD Half
! colspan="5" | TBD Half
|-
|-
|  
|  
Line 994: Line 1,005:
| Messiah
| Messiah
| English
| English
|-
|
| {{KAZ}}
| [[:en:Moya Mishel|Moya Mishel]], Dose
| Ptashka (Плашка)
| Russian
|-
|-
|
|
Line 1,007: Line 1,011:
| J'avoue
| J'avoue
| French
| French
|-
|-
|
|
Line 1,020: Line 1,023:
| Besame En Rio
| Besame En Rio
| English, Spanish
| English, Spanish
|-
|
| {{GRC}}
| [[:en:Zoe Wees|Zoe Wees]]
| Traitor
| English
|-
|-
|
|