Jump to content

Worldvision Q2-2025: Difference between revisions

Line 879: Line 879:
| I Hate That It's True
| I Hate That It's True
| English
| English
|-
|
| {{NOR}}
| [[:fr:Linh|Linh]]
| J'avoue
| French
|-
|-
|
|
Line 1,011: Line 1,017:
| Messiah
| Messiah
| English
| English
|-
 
|
| {{NOR}}
| [[:fr:Linh|Linh]]
| J'avoue
| French
|-
|-
|
|