Worldvision Q2-2025: Difference between revisions
Appearance
| Line 879: | Line 879: | ||
| I Hate That It's True | | I Hate That It's True | ||
| English | | English | ||
|- | |||
| | |||
| {{NOR}} | |||
| [[:fr:Linh|Linh]] | |||
| J'avoue | |||
| French | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
| Line 1,011: | Line 1,017: | ||
| Messiah | | Messiah | ||
| English | | English | ||
|- | |- | ||
| | | | ||