Worldvision Q2-2025: Difference between revisions
Appearance
| Line 985: | Line 985: | ||
| Can't Keep A Beat | | Can't Keep A Beat | ||
| English | | English | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| Line 1,071: | Line 1,065: | ||
| I Can't Lose You | | I Can't Lose You | ||
| English | | English | ||
|- | |||
| | |||
| {{CAN}} | |||
| [[:en:The Hardkiss|The Hardkiss]] | |||
| Mayak (Маяк) | |||
| Ukrainian | |||
|- | |- | ||
| 20 | | 20 | ||
| Line 1,095: | Line 1,095: | ||
| Stranger | | Stranger | ||
| English | | English | ||
|} | |} | ||