Jump to content

Worldvision Q2-2025: Difference between revisions

Line 985: Line 985:
| Can't Keep A Beat
| Can't Keep A Beat
| English
| English
|-
|
| {{CAN}}
| [[:en:The Hardkiss|The Hardkiss]]
| Mayak (Маяк)
| Ukrainian
|-
|-
|
|
Line 1,071: Line 1,065:
| I Can't Lose You
| I Can't Lose You
| English
| English
|-
|
| {{CAN}}
| [[:en:The Hardkiss|The Hardkiss]]
| Mayak (Маяк)
| Ukrainian
|-
|-
| 20
| 20
Line 1,095: Line 1,095:
| Stranger
| Stranger
| English
| English
|}
|}