Cuba: Difference between revisions
Appearance
No edit summary |
|||
| Line 63: | Line 63: | ||
| English | | English | ||
| style="text-align:center; background:#ddddff;" colspan="2" |Failed to qualify | | style="text-align:center; background:#ddddff;" colspan="2" |Failed to qualify | ||
| style="text-align:center; background:#ddddff;" colspan=" | | scope="row" style="text-align:center; background:;" |14 | ||
| scope="row" style="text-align:center; background:;" |76 | |||
|- | |||
! scope="row" style="text-align:center; background:;" |[[Worldvision Q3-2025|Q3-2025]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| style="text-align:center; background:#ddddff;" colspan="4" |Upcoming | |||
|} | |} | ||