Worldvision Q3-2025: Difference between revisions
Appearance
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 14: | Line 14: | ||
| exsupervisor = [[File:Aus-icon.png|20px]] [[Australia|Mark Solovyov]] | | exsupervisor = [[File:Aus-icon.png|20px]] [[Australia|Mark Solovyov]] | ||
| winner = | | winner = | ||
| entries = | | entries = 20 (to date) | ||
| debut = | | debut = | ||
| return = | | return = {{CHE}} | ||
| nonreturn = | | nonreturn = | ||
| Participation map = | | Participation map = | ||
| Line 49: | Line 49: | ||
! scope="col" | Place | ! scope="col" | Place | ||
! scope="col" | Points | ! scope="col" | Points | ||
|- | |||
| | |||
| {{ALB}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
| {{AUS}} | | {{AUS}} | ||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| {{CAN}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| {{CUB}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| {{CZE}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| {{DNK}} | |||
| | | | ||
| | | | ||
| Line 60: | Line 100: | ||
| | | | ||
| {{FRA}} | | {{FRA}} | ||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| {{DEU}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| {{HUN}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| {{IRL}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| {{LBN}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| {{NOR}} | |||
| | | | ||
| | | | ||
| Line 68: | Line 148: | ||
| | | | ||
| {{PRT}} | | {{PRT}} | ||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| {{KOR}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| {{CHE}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| {{THA}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| {{VNM}} | |||
| | | | ||
| | | | ||
| Line 87: | Line 199: | ||
| | | | ||
| {{JPN}} | | {{JPN}} | ||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| {{NLD}} | |||
| | | | ||
| | | | ||
| Line 95: | Line 215: | ||
| | | | ||
| {{MKD}} | | {{MKD}} | ||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| {{ESP}} | |||
| | | | ||
| | | | ||
| Line 105: | Line 233: | ||
{|style="width: 100%;" | {|style="width: 100%;" | ||
|style="width: 25%;"| | |style="width: 25%;"| | ||
* {{BRA}} | * {{BRA}} | ||
* {{CHN}} | * {{CHN}} | ||
* {{HRV}} | * {{HRV}} | ||
|style="width: 25%;"| | |style="width: 25%;"| | ||
* {{GRC}} | * {{GRC}} | ||
* {{ISR}} | * {{ISR}} | ||
* {{ITA}} | * {{ITA}} | ||
|style="width: 25%;"| | |||
* {{KAZ}} | * {{KAZ}} | ||
* {{NZL}} | * {{NZL}} | ||
* {{SRB}} | * {{SRB}} | ||
|style="width: 25%;"| | |style="width: 25%;"| | ||
* {{SWE}} | * {{SWE}} | ||
* {{UKR}} | * {{UKR}} | ||
* {{GBR}} | * {{GBR}} | ||
|} | |} | ||
| Line 143: | Line 257: | ||
* {{BIH}} | * {{BIH}} | ||
|style="width: 25%;"| | |style="width: 25%;"| | ||
* {{ | * {{SMR}} | ||
|style="width: 25%;"| | |style="width: 25%;"| | ||
|} | |} | ||
===Possible return=== | ===Possible return=== | ||
{|style="width: 100%;" | {|style="width: 100%;" | ||
|style="width: 25%;"| | |||
* {{BEL}} | |||
|style="width: 25%;"| | |style="width: 25%;"| | ||
* {{MNE}} | * {{MNE}} | ||
|style="width: 25%;"| | |style="width: 25%;"| | ||
|style="width: 25%;"| | |style="width: 25%;"| | ||