Jump to content

Worldvision Q3-2025: Difference between revisions

Vsichka (talk | contribs)
Vsichka (talk | contribs)
Line 38: Line 38:
|+ Shortlist of candidate cities  
|+ Shortlist of candidate cities  
|-
|-
! scope="col" class="unsortable" |City/town
! rowspan="2" scope="col" class="unsortable" |City/town
! scope="col" class="unsortable" |Venue
! rowspan="2" scope="col" class="unsortable" |Venue
! scope="col" class="unsortable" |Capacity
! rowspan="2" scope="col" class="unsortable" |Capacity
! colspan="2" scope="col" class="unsortable" |First Stage
! colspan="2" scope="col" class="unsortable" |Second Stage
|-
! scope="col" class="unsortable" |Yes
! scope="col" class="unsortable" |No
! scope="col" class="unsortable" |1st
! scope="col" class="unsortable" |2nd
|-
|-
| [[:en:Fukuoka|Fukuoka]]
| [[:en:Fukuoka|Fukuoka]]
| [[:en:Fukuoka Convention Center|Marine Messe Fukuoka]]
| [[:en:Fukuoka Convention Center|Marine Messe Fukuoka]]
| scope="row" style="text-align:center; background:;" | 15,000
| scope="row" style="text-align:center; background:;" | 15,000
| style="text-align:center; background:#ddddff;" colspan="4" rowspan="11" | TBA
|-
|-
| [[:en:Funabashi|Funabashi]]
| [[:en:Funabashi|Funabashi]]