Jump to content

Worldvision Q3-2025: Difference between revisions

Vsichka (talk | contribs)
No edit summary
Vsichka (talk | contribs)
No edit summary
Line 14: Line 14:
| exsupervisor = [[File:Aus-icon.png|20px]] [[Australia|Mark Solovyov]]
| exsupervisor = [[File:Aus-icon.png|20px]] [[Australia|Mark Solovyov]]
| winner =  
| winner =  
| entries = 27 (to date)
| entries = 28 (to date)
| debut =  
| debut =  
| return = {{CHE}}
| return = {{CHE}}
Line 263: Line 263:
|  
|  
| {{PRT}}
| {{PRT}}
|
|
|
|
|
|-
|
| {{SRB}}
|  
|  
|  
|  
Line 365: Line 373:
|style="width: 25%;"|
|style="width: 25%;"|
* {{CHN}}
* {{CHN}}
|style="width: 25%;"|
* {{HRV}}
* {{HRV}}
|style="width: 25%;"|
* {{SRB}}
|style="width: 25%;"|
|style="width: 25%;"|
* {{SWE}}
* {{SWE}}